Stellar eski günlerine geri dönecek mi?

Stellar eski günlerine geri dönecek mi?
  • 15 Ekim 2019

Stellar, son kazadan sonra en iyi kripto para birimlerinin üstünde performans gösterdi ve oldukça güçlü bir günlük yükselişe geçti. Bu yükseliş trendinin 0.06226 dolar düzeyindeki son seviyesi kırıldı ve XLM kısaca 0.06368 dolar seviyesine dokundu.

Kripto para birimi piyasasının çoğu yeşile döndüğü için boğalar iki EMA'nın da üstüne çıkabildi.

Ancak, henüz ikna edici olmayan bir şekilde 0.06226 doların üzerine çıkmadığı için bu son hamleye dikkat etmek önemli. Eğer boğalar bu seviyenin üzerinde önemli bir devam ediş göremezlerse, dijital varlık yeniden düşmeye başlayabilir. En yakın destek 0.05719 dolar seviyeleri.

4 saatlik grafik, 16 saatin üzerinde gerçekleşen son boğa hareketinden çok önce bir süredir yatay olarak işlem görmekte. Başlangıçta boğalar, sadece 1 şamdanda iki önemli direncin yanı sıra hem EMA'ların hem de bunlardan bir boğa çaprazının üzerinde kırıldı. Boğalar, bir sonraki ayağa kalkmadan önce hoş bir konsolidasyon şamdanı ile takip etti.

Haftalık grafikte, boğalar dip seviyesini 0,05 dolar olarak belirledi, maalesef, üst seviye 0,089 dolara yükseldi, bu da boğaların düşüş eğilimini değiştirmeye bile yakın olmadığı anlamına geliyor. En iyi atışları, 0.05 dolara göre daha düşük bir seviyeyi ve ardından daha düşük bir seviyeyi ayarlamak ve haftalık Denge Örüntüsünü ayarlamak şeklinde.

Aylık grafik daha düşük bir seviyeye fiyatı indirmeye çalışıyor, ancak ayılar burada açık bir avantaja sahip. Burada alt seviye 0.0484 dolar olarak ayarlanmış durumda ve en üst seviye 0.1643 dolar şeklinde. Buradaki eğilimi değiştirmek için boğaların çok fazla çalışması gerekiyor.

Teknik göstergelerin çoğu, günlük, haftalık ve aylık zaman dilimlerinde satışa yönelmekte. 4 saatlik zaman dilimi, tüccarların kısa vadeli momentumunun kesinlikle boğaların lehine olması nedeniyle alım yapması için sinyal veriyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.