Starbucks ta kripto para kullanımı için önemli bir adım

0 0

Bitcoin ve kripto para birimi platformu Bakktın B serisi finansman turunda 300 milyon dolar kazandığını açıkladıktan sonra Bakkt Başkanı Adam White şirketin Starbucks ile entegre olduğunu açıkladı.

BAKKT 300 MİLYON DOLAR TOPLADIĞINI AÇIKLADI… TIKLAYIN

Buna göre artık Starbucks uygulamasındaki “Bakkt Cash” e bir ödeme seçeneği olarak dahil edildi. Bu seçenek şu anda sınırlı sayıda müşteri tarafından kullanılabilir.

Öte yandan bir Starbucks yetkilisi şirketin Bakkt ile stratejik ortaklığını sürdürdüğünü ve müşterilerin mağazalarında kripto para birimleri kullanarak alışveriş yapmalarını sağlayan bir seçenek sunduğunu söyledi.

Yetkili “Şu anda müşterilerimiz için Bakkt ödeme yöntemini test ediyoruz. Müşteriler Bakktı bir seçenek olarak görebilir ancak şu anda sadece testte. Bir dizi kripto para ödemesinin müşterilerimizi çekeceğini düşünüyoruz. Bakkt ile yaptığımız bu çalışma sayesinde müşterilerimize sorunsuz ödeme yapmanın yeni yollarını sunabileceğiz” dedi.

Starbucks tarafından yapılan açıklamada şirketin Bakktın dolar dijital cüzdanı için “stratejik lansman ortağı” olduğu vurgulandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku