Son günlerde yükselen Ripple’ın XRP’sinde yeni yön neresi?

Son günlerde yükselen Ripple’ın XRP’sinde yeni yön neresi?
  • 16 Ekim 2019

XRP 0.28 dolar civarında bir direnç gösteriyor, ancak bu seviyeyi ne zaman kıracak? 

XRP 0,25 dolarlık bölgeden yeni uzaklaştı. Ancak yeni ve çok güçlü bir dirençle karşılaştı. Bundan sonra ne olacak ve XRP mevcut seviyeyi kırabilir mi? TradingView'den bir XRP fiyat tahminini kontrol edelim. Muhtemelen  bu size XRP fiyatının daha net bir resmini verecek.

XRP  0.26 dolar direncini kırdı ve 0.28 dolar seviyesinde yer aldı. Bu, 0.265 dolar  ile 0.27 dolar seviyelerinde bir düşüş beklememiz gerektiği anlamına geliyor. XRP bu kanalda birkaç gün kalacak ve sadece 0.28 dolar tekrar test edecek. 0.28 dolar kırılırsa, 0.33 dolar için bir çalışma bekliyoruz

Genellikle, Ripple az önce 0.269 (EMA50) kartını geçmek için güçlü bir boğa mumu bastırdı. Günlük mum EMA50'nin üzerinde kapanıyorsa ve XRP / USD'nin yükselmeye hazır olduğunu işaret edebilirse, bu ayar oldukça yükseliş eğilimine işaret edecek.

Büyük olasılıkla, XRP bu hafta veya bir sonraki hafta boyunca 0,28 dolar seviyesini tekrar test edecek.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.