Son düşüşten sonra Ethereum da sırada ne var?

0 0

Piyasa bugün güne başladığı sırada Ethereum düşüşe geçti. ETH son zamanlarda piyasa baskısı nedeniyle fiyatta büyük bir gerileme yaşadı.

ETH / USD 

Anahtar Seviyeler:
Direnç seviyeleri: 180 dolar 185 dolar 190 dolar.
Destek seviyeleri: 145 dolar 140 dolar 135 dolar. 

Bugün kripto para piyasası için son derece zor bir gün. Zira dün yaşanan düşüşlerden sonra yönün nereye doğru gidebileceğine dair yatırımcılarda şüpheler bulunuyor. Bu düşüşlerden en çok etkilenen koinlerden bir tanesi Ethereum. Ethereum (ETH) bir kez daha kırmızılaştı. 11 Ekimden bu yana 200 dolarlık fiyat seviyesi alıcılar için zor oldu ve şimdi fiyat düşük seviyelerle karşı karşıya kalırken piyasa düşüş eğilimi gösteriyor.

Günlük fiyat azalan kanaldaki 21 günlük hareketli ortalamanın altında yükseliyor. Boğaların 180 dolar 185 dolar  ve 190 dolarlık direnç seviyelerine ulaşmak için piyasada belirtilen hareketli ortalamanın üzerinde hareket etmesi gerekecek. Bu arada izlenecek destek seviyeleri sırasıyla 145 140 ve 135 dolar.
Grafikteki hareketli ortalama yakınsama / ıraksama (MACD) ticaret hacmi negatif tarafta olduğu için düşüş eğilimleri gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku