SON 30 GÜNDE ICO CÜZDANLARINDA 400.000 ETH’LİK İŞLEM YAPILMIŞ DURUMDA

0 0

Kripto varlıkları verileri ve yazılım geliştirme firması Santimentin verilerine göre geçtiğimiz 30 gün içerisinde Ethereum tabanlı ilk dijital para arzı (İCO)projeleri inanılmaz bir hızda ellerindeki Ether’lerin yerini değiştirdi.

Santiment raporuna göre konuşulan kripto para birimlerini ‘borsalara kadar’ takip edilmiyordu ve bu nedenle ETH’lerin hepsinin satıldığını söylemek doğru değil fakat Santiment bu veriler neticesinde ‘satış olasılığının yüksek’ olduğunu söylüyor.

Santiment tarafından çıkartılan üç aylık ETH grafiği Eylül ayı ortasından Ekim ortasına ve Ekim ortasından Aralık ortasına kadarki verilere kıyasla önceki 30 güne kıyasla önemli bir artış gösterdi. Santiment özel cüzdanların örnekleminde bir dökümünü veriyor ve ICO takımlarını otuz günlük süre boyunca harcanan ETH miktarına göre sıralıyor.

Geçirdiğimiz 30 gün boyunca ‘harcanan’ Ethererum miktarı hakkında ICO projelerini sıralayan Santiment en üst kısımda SingularDTV isimli bir blockchain platformunun olduğunu söyledi.Bu paltform Kasım ayından bu yana 39 proje arasından 60370 ETH harcayarak birinci oldu. Ekibin cüzdanında ise hala 165000 ETH mevcut ve firma yaptığı ICO esnasında 585.43062 ETH biriktirdi.

Geçtiğimiz ay diğer büyük ICO ETH “satıcıları” Aragon (50.000 ETH) Kyber Ağı (47290 ETH) Friendz (40870 ETH) ve Status (40.000 ETH) oldu. DigixDAO ve Golem son zamanlarda ellerinde ETH tutan iki proje olarak görülüyor. Bu projeler sırasıyla ellerinde 395.430 ETH ile 369.020 ETH bulunduruyor. Projelerin ikisi de geçtiğimiz 30 günde hiç ETH satmadı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku