Son 1 yılda yüzde 440 arttı… Şimdiki hedef ne?

0 3

En büyük DeFi token’ı Chainlink Cuma ve Pazar verileri göstergeleri arasında yüzde 45in üzerinde bir artışla 9.53 dolardan 14.09 dolara yükseldi.

Artış chainlinkin (LINK) piyasa değerinin 512 milyar dolara yükseldiğini gördü ve bu da onu Cardanonun (ADA) hemen önünde en fazla kapitalize edilmiş altıncı token haline getirdi.

BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

Chainlink son 24 saatte yüzde 23lük çift haneli kazanç sağladı ve projenin destekçileri ağustos ayı sonunda 20 dolara ulaşacağına inanıyor.

Token fiyatının hızlı yükselişi büyük bir kazanç ve projenin abartılı olduğunu iddia edenlerle mücadele etmek zorunda kalan Chainlink projesi için bir onay ve kanıt niteliği taşıyor.

Aynı zamanda Chainlinkin yükselişi de fiyatın sıfıra düşeceği konusunda ısrar eden Zeus Capital LLP için ezici bir ders oldu. Zeus Capital LLPnin fiyat düşerse nakit para kazanma umuduyla token üzerinde kısa bir pozisyon açtığına inanılıyor.

Bu arada Zeus Capital LLP’nin iddiaları Chainlink destekçilerinin eski pozisyonunu tasfiye etmeyi amaçlayan bir kampanya başlatmalarını sağladı.

Bir kripto para birimi analitik firması olan Santimente atfedilen ifadelere göre bu token üzerindeki mevcut yükseliş hissinin olası bir nedeni. Yine de Santiment Chainlinkin geleceğinden emin oldukları için “bazı kripto yatırımcılarının uzun pozisyon aldığını” belirtiyor.

Ayrıca Santimentin tweeti yalnızca Chainlink (LINK) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını değil aynı zamanda “günlük aktif adreslerin (15.6K )” arttığını belirtiyor.

Bu arada kendisini Chainlinkin düşmanı haline getiren Zeus Capital LLP Chainlink projesi hakkında korku belirsizlik ve şüphe (FUD) yaydığı iddia edilen dosyalar üretti. Zeus Capital LLP 5 Ağustosta yayınlanan son bölümünde Chainlink destekçilerini hedefliyor.

Varlık yönetimi şirketi 8 Ağustosta kampanyasını canlı tutmaya çalışan bir tweette ABDli düzenleyicilerin artık davayla ilgilenebileceğini ima etti ve şu tweet’i yayımladı:

“Her şey hazır! Şimdi @SEC_Enforcement 2017de kayıtsız bir Teklif gerçekleştirdiklerinden ve her iki kurucu da ABD vatandaşı olan ABDli yatırımcılara satış yapan @Smart_Contractin peşine düşene kadar bekleyin. dolar LINK sıfıra gidiyor.”

Chainlinkin boğa koşusunun veya tartışmanın ne kadar süreceği belirsizliğini korurken kripto yatırımcıları günlük hacmin de gösterdiği gibi ilgi göstermeye devam ediyor. Şu anda günlük hacim 16 milyar doları aştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku