Solana (SOL)’da Kritik Gelişme: İşte Güncel Analist Yorumu

355

Kripto para piyasasında yaşanan fiyat düşüşünden kurtulan altcoin Solana (SOL) fiyatı, geçen hafta yüzde 11 oranında artış kaydetti. Solana’nın gerçekleştirdiği son ortaklıklar ve güncellemeler, yatırımcılar arasında yükseliş beklentisini körüklüyor.

SOL fiyatı 100 doların üzerine yükselmeye devam edebilir

Altcoin SOL, 100 doların üzerinde kaldığı için SOL fiyatı yükseliş trendini sürdürüyor. Analistler Ethereum (ETH) katili için bir yükseliş momentumu gözlemlerken, Solana çift haneli kazançlar kaydediyor. Güney Koreli oyun devi ile ortaklığının yakın zamanda duyurulmasının ardından, topluluk SOL fiyat rallisinde yükselişe geçti. SOL ekosistemindeki güncellemeler, yatırımcıların yükseliş hissini de körükledi.

SOL, 5 Nisan’da başlayacak olan “Solana Miami” etkinliğini duyurdu. Yapılacak olan etkinlik kapsamında SOL geliştirici topluluğunu, altcoin ağına katılmaya ve bu ağı inşa etmeye çağırdı. Hacker House etkinliği, Solana Miami’nin bir parçası olarak, Solana’nın geliştiriciler topluluğunu, sahada yüz yüze çalışarak çevrimdışı uygulamalar oluşturmaya çağırıyor. Miami bölgesinden sanatçılar ve trader’lar, çalışmalarını Solana topluluğunda sergilemek için etkinliğe katılmaya ücretsiz olarak davetlidir.

Altcoin Solana fiyat analizi

Analistler, SOL fiyat trendini değerlendirdiler ve altcoin projesinin yükseliş trendinin 100 doların üzerinde devam edeceğini tahmin ediyorlar. @TraderKoz, Solana fiyat trendinin sağlam göründüğüne inanıyor ve analist Ethereum katili konusunda iyimser olduğu görüşünü paylaşıyor.

@TrendRidersTR kripto analistleri SOL fiyatının dört saatlik ve günlük grafikte sürücü grubunu test ettiğine inanıyor. SOL fiyatı birkaç gün için mevcut seviyede kalırsa, altcoin projesi için bir sonraki adım olarak 100 dolar ideal bir destek seviyesi olabilir görüşündeler. Altcoin Sherpa takma adlı kripto analisti ise, güçlü Ethereum rakibi Solana’nın 100 dolar seviyesini geçmesini beklediğini ifade ediyor.

CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre, Solana fiyatı son 24 saatte yüzde 22 oranında düşüş yaşadı ve şu anda 100,54 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin SOL’ün son 24 saatlik işlem hacmi ise 1.177.693.266 dolar düzeyinde gerçekleşti. Dolaşımda 324.931.797 milyon SOL coin arzı bulunuyor. CoinMarketCap tarafından piyasa değerine göre yapılan sıralamada SOL, 32.669.094.772 dolar piyasa değeri ile 8. sırada yer alıyor. Altcoin SOL ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku