Analist: Bu Altcoin Patlamaya Hazır

163

Yakından takip edilen bir kripto analisti, merkeziyetsiz veri depolamaya odaklanan popüler bir altcoin projesi için yükseliş tahmini yapıyor.

Coin Bureau’ya göre bu altcoin yüzde 400 kazanç sağlayabilir

Yeni bir videoda, Coin Bureau sunucusu takma adlı analist Guy, 1,99 milyon YouTube abonesine, altcoin Solana (SOL) tarafından işlem geçmişini kaydetmek için halihazırda kullanılan bir protokol olan Arweave (AR)’in, verileri değişmez bir şekilde depolamak için artan talebi zaten karşıladığını söylüyor. Konu hakkında Guy şöyle açıklamada bulunuyor:

Mevcut tüm ölçümleri, Arweave’in benimsenmesinin fiyatından bağımsız olarak hala üstel bir trendde olduğunu gösteriyor. Olayları bir perspektife oturtmak gerekirse, geçen Ağustos ayında Arweave’i ele aldığımda sadece 151 madenci vardı ve şimdi yaklaşık 1.200 madenci var.

Arweave 90 bin cüzdandan 155 bin cüzdanın üzerine çıktı ve Arweave tarafından depolanan veri miktarı 10 terabayttan 55 terabaytın üzerine çıktı. Ayrıca, Arweave’in aylık işlem büyümesi geçen yıl boyunca patlama yaptı ve yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Projenin zincir üstü verilerine dayanarak analist, AR’nin ciddi bir yükselişi olduğunu ve mevcut fiyatı olan yaklaşık 34,75 dolardan yüzde 400 kazanç görebileceğini söylüyor. Konuya ilişkin olarak usta analist şu değerlendirmede bulunuyor:

Arweave’in orta büyüklükte bir piyasa değeri var ve bu da büyümek için çok fazla alana sahip olduğu anlamına geliyor. Yeterli entegrasyon ve talebi artıran merkeziyetsiz uygulamalar ile AR, uzun vadede buradan 5 kat daha kolay hale gelebilir.

Polkadot, işlem geçmişini kaydetmek için AR’yi kullanacak

Analist Guy, işlemlerini kaydetmek için Arweave’i kullanacak bir sonraki platform olarak Polkadot (DOT)’u şöyle işaret ediyor:

Arweave’in kurucusu Sam Williams, Eylül ayında verdiği bir röportajda, Polkadot’un işlem geçmişlerini depolamak için Arweave’i kullanacak kripto para birimleri arasında olduğunu söyledi.

Bu, Polkadot geliştiricilerinin geçen yıl boyunca odaklarını tamamen merkeziyetsizliğe çevirdiği göz önüne alındığında mantıklı.

CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre, Arweave fiyatı son 24 saatte yüzde 5,89 oranında arttı ve şu anda 36,21 dolar seviyesinden işlem görüyor. AR’ın son 24 saatlik işlem hacmi ise 53.778.209 dolar düzeyinde gerçekleşti. Dolaşımda 33.394.701 milyon AR coin arzı ve toplam olarak 66.000.000 AR coin arzı bulunuyor. CoinMarketCap tarafından piyasa değerine göre yapılan sıralamada AR, 1.209.212.172 USD piyasa değeri ile 80. sırada yer alıyor. AR ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku