Sıcak Gelişme! PayPal’dan Kripto Para Sektörü İçin Devrim Niteliğinde Adım!

0 56

Online ödeme devi PayPal, bugün ABD’li müşteriler için bir kripto para ödeme hizmeti başlattığını duyurdu. Bu, müşterilerin şu anda Bitcoin, Ether, Litecoin ve Bitcoin Cash dahil olmak üzere PayPal’ın desteklediği dört kripto para biriminde ödeme yapmasına olanak tanıyacak. PayPal’ın 300 milyondan fazla kullanıcısı ve yaklaşık 20 milyon aktif tüccar olduğu göz önüne alındığında, bu, dünya çapında kripto para kabulü ve kullanımı için önemli bir atılım.

PayPal’ın yeni “Kripto ile Ödeme” özelliği, kullanıcıların Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya Bitcoin Cash’lerini anında, ek işlem ücreti olmadan ABD dolarına dönüştürmelerine olanak tanıyacak.

Geçen yılın başlarında PayPal, yukarıda belirtilen dört kripto para birimi için destek ekledi, ancak kullanıcılar uygulama içinde herhangi bir ödeme seçeneği olmadan yalnızca satın alabilir, satabilir veya tutabilirdi. Kripto para birimlerine yönelik artan talep, bir biçimde kripto desteği eklemek için acele eden birçok ana ödeme devinin ve finans kurumunun duruşunda hızlı bir değişiklik getirdi.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku