Shiba Inu Yakımları Tam Gaz Devam Ediyor! İşte Ayrıntılar

5.169
Shiba Inu (SHIB) yakım işlemleri hız kesmeden devam ediyor. Son 24 saat içinde, 19 milyondan fazla SHIB yakıldı

Toplam arzın yüzde 41’i yakıldı

Shibburn’e göre, son 24 saat içinde 19.221.317 Shiba Inu daha dolaşımdan çıktı. Yakılan token sayısı 410.300.632.962.694’e ulaştı. Bu da ilk 1 katrilyon arzın yüzde 41’ini oluşturuyor. Raporlara göre, son 24 saatte 13 işlem gerçekleştirildi. En önemli yakma işlemi, tek bir işlemle 4 milyon tokenin yakıldığı işlem oldu. Yakılan 19 milyon tokenden 2.80 milyonu Bigger Entertainment tarafından tek bir işlemde yakıldı.

 

Şirket, yakma işlemlerine 20 Ekim 2021’de başladı ve kampanyalarının başlatılmasından bu yana işletme tarafından yakılan toplam Shiba Inu sayısı 1.012.508.035’e ulaştı. Bigger Entertainment ayrıca 14 Şubat 2022’de tek  bir işlemde bir milyar coin daha yakmayı planlıyor. Bunun için işletme özel bir ” Burning Party” düzenleyecek.

 

Shiba Inu ve Robinhood söylentileri, durmak bilmiyor

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, birkaç squawk hesabının SHIB’in nihayet Şubat ayında çevrimiçi ticaret platformu Robinhood tarafından listeleneceğini tweetlemesinden sonra yüzde 8’den fazla arttı. Shiba Inu (SHIB)’nun Robinhood’da listeleneceğine dair söylentiler daha sonra 1,1 milyondan fazla takipçisi olan finans sitesi Zero Hedge’in Twitter hesabı tarafından da paylaşıldı. Bu gelişmeler üzerine SHIB, 0,00003240 dolar seviyesine kadar çıktı. SHIB, Polygon’u (MATIC) geçerek piyasa değeri ile 13. sırayı yeniden kazanmayı başardı. Piyasayı hareketlendiren söylenti, spekülatif haber yaymakla ünlü “First Squawk” adlı bir Twitter hesabından kaynaklanmış gibi görünüyor. Ekim ayında aynı hesap, isimsiz bir kaynağa atıfta bulunarak SHIB’in Robinhood’da listeleneceğini tweetledi. Bu şirket tarafından yalanlandı. Şubat ayında, “First Squaw”, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Tesla CEO’su Elon Musk’aDogecoin tweet’i nedeniyle .soruşturma açtığını iddia etti. Haberlerin daha sonra gerçekleri yansıtmdığı ortaya çıktı.

Sevgililer Günü Müjdesi: Milyarlarca Shiba Inu!

 Shiba Inu (SHIB)’yu popüler çevrimiçi ticaret platformunda listelemek için başlatılan dilekçesi kampanyası  yarım milyondan fazla imza topladı. Kasım ayında, Robinhood yöneticisi Christine Brown, şirketin nicelikten çok kaliteye öncelik verdiğini iddia ederek yeni kripto para birimleri için destek eklemek için acele etmediğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku