Dogecoin Rallisi Devam Edecek mi? İşte Kritik Veriler!

1.525
Dogecoin (DOGE), Polkadot (DOT)’un ivme kazanmasının ardından top 10’deki yerini kaybetmişti. Görünüşe göre meme altcoin, Tesla haberleri sonrası tekrar bu hedefe odaklandı. DOT ve DOGE piyasa değerleri arasında, yalnızca 400 milyon dolarlık bir fark var.

Tesla, zincir üstü veriler ve balina aktivitesi: Dogecoin tekrar top 10’a girebilir

Piyasanın mevcut durumuna bakıldığında ve Tesla hamlesi göz önüne alındığında, Dogecoin çok yakında DOT’u geride bırakabilir. Dün Elon Musk, Tesla’nın ödeme sistemine DOGE’yi eklediğini duyurdu. DOGE topluluğunun gücü ve Musk etkski, Dogecoin (DOGE)’i tekrar şaha kaldırdı. Yüzde 30’un üzerinde artış kaydeden meme altcoin, an itibariyle  0. 191126 dolardan işlem görüyor. DOGE, üst trend çizgisini destek olarak test etmeyi başarabilirse, daha da yükselebilir. Tesla, bir katalizör görevi görse de, DOGE’nin rallisi aslında ağın güçlü verilerine de bağlı. Zincir üstü analiz, talebin 2022’nin başından beri arttığını gösteriyor. Ağ, 10 gün içinde işlem etkinliğini ikiye katlamayı başardı.
 Bir başka iyi haber de Dogecoin (DOGE)’in azalan balina aktivitesi. Balinaların Aralık ayı boyunca aktif olmaları, işlemlerinin bir günde neredeyse 28 milyar dolara ulaştığı göz önüne alındığında endişe kaynağı oldu.Bu ay aynısı sadece 1,13 milyar dolara düştü ve yatırımcılar bu şekilde devam etmesini umuyor. Sonuç olarak, Tesla haberleri ve zincir üstü veriler, altcoin‘in değerinin bir kez daha yükselmesine neden oldu. 1.0 işaretine yakın olan DOGE, sosyal olarak bağımlı bir token olmaya devam ettiğini ve gelecekte daha büyük sorunları/talepleri üstlenmek için hala daha işlevsel bir temele ihtiyacı olduğunu kanıtlıyor.

 DOGE, ralliyi sürdürebilecek mi?

Dogecoin (DOGE)’in Perşembe günkü kazanımlarını sürdürüp sürdüremeyeceği henüz belli değil. Yeni gelişmeler ve Tesla’dan gelen diğer açıklamalar muhtemelen belirleyici unsurlar olacak. FED para politikası, artan düzenleyici inceleme ve kripto piyasası genelinde olumsuz duyarlılık, riskler oluşturmaya devam ediyor.

 Fiyat yükselmeye devam ederse, Dogecoin 0.20 dolar seviyelerini ve Aralık ayının en yüksek seviyesi olan 0.2232 doları görebilir. Tesla’nın ödeme için DOGE’yi kabul etmesini onaylaması, 0,20 dolar seviyelerine geri dönüş için temel unsur oldu. Bununla birlikte, 0.17 doların altına bir düşüş, 0.15 dolar seviyelerini ve Pazartesi günkü yılın en düşük 0.1432 dolar seviyesini geri getirecektir. 2022 için DOGE hissiyatı yükselişte. Uzmanlar, DOGE’nin 2022 ortasına kadar 1,00 dolara ve 5 yıl içinde 1,50 dolara ulaşmasını öngörüyor. DOGE şu anda Mayıs 2021 ATH’si olan 0,7398 doların oldukça altında

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Ambcrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku