Shiba Inu İçin Bu Haftaya Dikkat! İşte Kritik Seviyeler
Shiba Inu İçin Bu Haftaya Dikkat! İşte Kritik Seviyeler

Shiba Inu (SHIB)’ya Orta Doğu’dan Müjde: Fiyat İvme Kazandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Orta Doğu’nun önde gelen kripto para ticaret merkezi Rain platformu, iki aylık bir değerlendirme sonucunda Shiba Inu (SHIB) ticaretini başlatmaya karar vererek meme token’inin benimsenmesine ve ticaret hacmini genişlemesine katkıda bulundu. Son 24 saat içinde Shiba Inu yüzde 25 artış yaşadı.

Anket sonucu ile Shiba Inu listelediğini duyurdu

Rain, Bahreyn merkezli kripto para platformudur. 2019 yılında, Bahreyn Merkez Bankası’ndan onay almasının ardından Orta Doğu’da tam olarak lisanslanan ilk kripto ticaret platformu oldu. Mart ayında, Rain’in resmi Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, platformun ikinci en büyük meme token’ini listelemesi gerekip gerekmediğini sordu. Geçtiğimiz günlerde paylaştıkları tweet’te şirket, yapılan anket sonucu olarak Shiba’yı desteklediği ve listeleye eklendiğini duyurdu.

Bu yılın başlarında Shiba Inu, Parex merkeziyetsiz borsa ve Robinhood ticaret uygulaması da dahil olmak üzere diğer birçok platformda listelendi. Ethereum, Polygon, BNB ve diğer zincirlerde bulunan en büyük cüzdanlardaki verileri izleyen ve paylaşan WhaleStats, ETH blockchain’indeki büyük bir balina tarafından fazlasıyla yüksek miktarda Shiba Inu’nun satın alındığını tweetledi. “BlueWhale0073” cüzdanının sahibi, 455.957.607.129 SHIB token’i satın alarak cüzdanına eklemiş oldu. Balinanın satın aldığı toplam SHIB 4.933.461 dolara gelmektedir. Ancak şimdiye kadar balina, token’in fiyatı Binance borsasında 0.00001056 dolar seviyelerinden 0.00001320 dolar seviyelerine çıkarak yüzde 25’lik bir artış gerçekleştirmesinin ardından cüzdanında bulunan SHIB’inin çoğunluğunu sattı.

Balinanın portföyünde SHIB harici başka altcoin’ler de bulunuyor

Bu balinanın sattığı SHIB miktarı çok küçük ve diğer küçük token’ler – UNI, HEX, vb. – ile birlikte 17.976 dolara veya portföyünün sadece yüzde 0.25’ini oluşturuyor. SHIB, gelen token’ların yüzde 90’ını ve ardından giden token’ların yüzde 82’sini oluşturdu. Şu anda bu balinanın ana varlıkları USDC (cüzdanında fazla miktarda bulundurduğu kripto para birimi), MATIC ve LINK’dir.

SHIB’deki balina ilgisinin yanı sıra, Shiba Inu ekosistemindeki gelişmeler ve iyileştirmeler de devam ediyor, Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi; Resmi Shiba Inu blog yazısında paylaşılan bilgilere göre, Shiba Inu (SHIB)’nun ana finansal bileşenleri olan Shibarium, SHI ve SHIBFE’in şu anda geliştirme aşamasında olduğu ve tamamlanmak üzere olduğunu bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu (SHIB)’ya Orta Doğu’dan Müjde: Fiyat İvme Kazandı