Shiba Inu’dan Dev Hamle: Ünlü İsimle Anlaşıldı!

1.290

Pazartesi günü yayınlanan bir duyuruya göre, Fransız-Amerikan çokuluslu şirketi Technicolor’da kıdemli başkan yardımcısı olarak görev yapan Marcie Jastrow, Shiba Inu (SHIB) Metaverse’in ekibiyle güçlerini birleştirdi.

Shiba Inu, ünlü yönetici ile anlaştı

Shiba Inu dün yaptığı bir açıklamayla, ünlü bir ismi ekibine dahil ettiğini açıkladı. Jarstow yaptığı açıklamada, “muhteşem” projenin bir parçası olmaktan onur duyduğunu belirterek, meme kripto para biriminin, kripto para sektöründeki en sağlam topluluklardan birine sahip olduğunu da sözlerine ekledi. Yapılan açıklamaya göre, eski Technicolor yöneticisi, marka ortaklıklarını güvence altına almaktan öncelikli olarak sorumlu olacak. Technicolor, Call of Duty, Resident Evil, FIFA ve diğerleri gibi oyunlar üzerinde çalıştı.

Shiba Inu (SHIB)'dan Dev Hamle: Ünlü İsimle Anlaşıldı! Kriptoarena.com olarak daha önce de bildirdiğimiz gibi, ilk olarak Şubat ayında duyurulan Shiba Inu Metaverse, Mart ayı sonlarında tanıtıldı. Sanal araziler Nisan ayı başlarında satışa çıktı. Mayıs ayının başlarında ise, Shiba Inu ekibi, kullanıcıların SHIB token yardımıyla arazi parçaları satın almaya başlayabileceklerini açıkladı.

SHIB yakımları devam ediyor

Yaşanan bu gelişmelerin dışında, SHIB yakım etkinlikleri de devam ediyor. Bir SHIB yakımı izleyicisinin raporuna göre, geçen hafta 22 milyardan fazla SHIB dolaşımdan çıkarıldı. Ayrıca, son 24 saat içinde yarım milyardan fazla Shiba yakıldı.  Kripto yakım takipçisi Shibburn, geçtiğimiz hafta Shiba Inu hayran topluluğu içindeki birden fazla girişimin toplam 22.200.398.699 token ortadan kaldırdığını bildirdi. Akıllara durgunluk veren rakama rağmen, USD cinsinden bu SHIB miktarı 279.281 dolar değerinde. Bu miktarda SHIB’i kalıcı olarak dolaşımdan çıkartmak yaklaşık 500 işlem aldı. Son 7 günde toplam 22.200.398.699 SHIB tokeni yakıldı ve 497 işlem gerçekleşti.  Shibburn ayrıca Twitter’da son 24 saatte 667,2 milyondan fazla Shiba Inu token’in, SHIB ordusundan çeşitli işletmeler ve bireyler tarafından yakıldığını duyurdu. ,

 

Shiba Inu (SHIB)'dan Dev Hamle: Ünlü İsimle Anlaşıldı!

Son zamanlarda daha fazla işletme SHIB’i diğer kripto para birimleriyle birlikte kabul etmeye başladı. Bunların arasında, geçen hafta, İsviçre saatlerinin üreticisi Tag Heuer var. Bunun yanı sıra, özellikle restoranlarla çalışan iki ödeme çözümü sağlayıcısı Lavu ve Verifone arasındaki ortaklık sayesinde SHIB, dünya çapında 60’tan fazla ülkede binlerce restoran tarafından kabul edilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku