Shiba Inu (SHIB)’da Kritik Gelişme: Yüzde 47 Arttı

168

Yapay zeka destekli veri analitik platformu IntoTheBlock tarafından sağlanan son veriler, 100 bin dolar ve üzerindeki Shiba Inu (SHIB) işlemlerinin geçtiğimiz 24 saat içinde yüzde 47 oranında arttığını gösteriyor. Buna rağmen SHIB fiyatı ise piyasanın geri kalanıyla beraber düşmeye devam ediyor.

İşlemleri yüzde 47 artsa da SHIB düşüş yaşamaya devam ediyor

Genel olarak 100 bin doları aşan büyük işlemler, balinalar ve kurumsal yatırımcılar tarafından yapılan işlemlerin sayısını göstermektedir. Bu büyük işlemlerin hacmi, belirli bir günde balinaların ve kurumsal oyuncuların işlem yaptığı toplam miktar hakkında fikir verir.

Yapılan büyük işlemlerin hacmindeki artış, alım veya satım yapan büyük oyuncular arasında artan aktiviteyi kullanıcılara gösterir. Çöküş dönemlerinde ise balinalar ve zengin yatırımcıların daha fazla birikim yaptığı ve dibi satın almayı tercih ettiği biliniyor. SHIB fiyatı ise düşmeye devam ediyor ve bu yatırımcıların dipten almasına bir nevi olanak sağlıyor.

Shiba Inu, balinaların cüzdanında yerini koruyor

Son zamanlarda yaşanan olaylardan ötürü kripto para piyasası, Bitcoin (BTC) ve altcoin grupları daha önce kazanımlarını kaybettikçe satış baskısına da yenik düştü. Hemen ardından ise Shiba Inu fiyatı 17 Şubat’ta 0,0000325 dolara ulaşmasının ardından 0,000277 dolara kadar geri çekildi. Sağlanan veriler sonucu CoinMarketCap’e göre SHIB, piyasa değerine göre en büyük 14’ncü kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor ve son 24 saatte ise yüzde 7,78 değer kaybetti. Daha önce kriptoarena.com olarak fiyatını bildirdiğimiz SHIB, son 2 haftalık süreçte yüzde 37.2 değer kazandı. Shiba Inu (SHIB) anlık olarak ise 0.00002844 dolardan el değiştiriyor.

WhaleStats’ın en büyük 100 Shiba Inu balinası hakkında olan analizinden elde edilen verilere göre, bu büyük balina seviyesi tarafından tutulan ortalama altcoin SHIB, son 24 saatte yüzde 45,69 artış yaşadı. Bir diğer yandan SHIB, en büyük 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında en büyük paya sahip kripto para birimi olmaya devam ediyor. Ayrıca SHIB yatırımcılarının toplam sayısı yeni zirveleri görmeye devam ediyor ve anlık olarak 1 milyon 180 bin 598 seviyelerinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku