SHIB Rakibi Altcoin Dev Borsada Listelendi

179

Global olarak en popüler kripto para borsalarından biri olan Huobi, 18 Şubat Cuma günü en popüler meme tabanlı kripto altcoin Baby Doge’a (BABYDOGE) desteğini açıkladı. Bu memecoin sahiplerinden gelen fazla talepler doğrultusunda kripto para platformu Huobi Global, internet sitesinde BABYDOGE’un Pioneer Zone listelerinde yer alacağını bildiren bir bildirim yayınladı. Huobi aynı zamanda Twitter hesabından da bu memecoin’e olan desteğini de belirtti.

BABYDOGE, yatırımcıların gözdesi haline gelmiş bulunuyor

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında piyasaya memecoin olarak sürülen BABYDOGE, kripto platformlarında hızla yükselen projeler arasında önde geliyor. BABYDOGE bir yandan yatırımcıların yerel token’ını almasını sağlarken diğer yandan bakıma ihtiyaç duyan köpekleri kurtarmaya, destek sağlamaya yönelik bir çalışma da yürütmesiyle dikkat çekiyor. Binance Smart Chain platformu üzerinde bulunan bu altcoin, 5 saniyelik işlem hızı ve Ethereum (ETH)’dan daha ucuz gaz ücretlerine sahip olmasıyla birçok yatırımcının gözdesi haline gelmiş bulunuyor.

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere Tesla’nın ve SpaceX’in sahibi olan Elon Musk ise geçtiğimiz zamanlar BABYDOGE’ye olan desteğini fazlasıyla belirtmişti. Piyasada henüz ilk bir ayını geçirmişken Elon Musk’ın Twitter’da yaptığı destekle büyüyen BABYDOGE, kendine birçok destekçi ve fan kazandırdı. Son olarak kripto para platformu Huobi’nin de desteğiyle birlikte BABYDOGE yaklaşık yüzde 13 değer kazandı.

BABYDOGE, BNB balinaları tarafından satın alınan ilk 10 altcoin arasında!

Tüm bu gelişmelerle beraber balina avcısı bir Twitter hesabı olan WhaleStatsBSC ise Baby Doge Coin’in resmi Twitter hesabının takipçi sayısının 1 milyonu aştığını belirterek, Baby Doge Coin’in en büyük bin BNB balinası tarafından satın alınan ilk 10 altcoin listesine tekrardan kendini yerleştirdiğini de belirtiyor. Bununla beraber onchain veri hizmeti sağlayıcısı Coincorp ise altcoin BABYDOGE’yi portföyünde tutan BNB kullanıcılarının ise sayısının 1.416.867’ye ulaştığını kullanıcılara aktardı.

Altcoin BABYDOGE, son 30 günlük süreçte yaklaşık olarak yüzde 31 değer kaybetti. Son 24 saatlik periyotta ise yüzde 23.1 yükselerek kullanıcıları bir hayli şaşırttı. Son 24 saatlik dilimde hızla yükselen BABYDOGE, anlık olarak 0.000000003902 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku