Shiba Inu (SHIB)’da Bu Tarihe Dikkat: Uzmanlar Ralli Bekliyor!

10.856
Bigger Entertainment, 1 milyar Shiba Inu (SHIB)’yu dolaşımdan çıkarabilecek bir SHIB yakma partisi düzenlemeyi hedefliyor. Uzmanlar, Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek bu etkinliğinin SHIB fiyatına ivme kazandırabileceğine inanıyor.

 

Shiba Inu, yakım sonrası ivme kazanabilir

Bigger Entertainment, devasa miktarda Shiba Inu yakacağı bir Sevgililer Günü etkinliği duyurdu.
Şirket, daha önce Noel’de 240 milyon SHIB  yakmıştı. Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, 1 milyar SHIB yakmak için 4 bin topluluk üyesini bu sürece katılmaya çağırdı. Birkaç işletme, Bigger Entertainment ile birlikte SHIB yakımlarını sürdürüyor. Google Play Store’daki bir oyun olan Brick Buster, Ocak’ta 232 milyon coin yaktı. SHIB, 58 işlemde 109 milyon coin yakan Shiboshi NFT koleksiyonunu başlattı.

Tarihsel olarak, yakım işlemleri, kripto paralarda kıtlığı tetikler ve fiyata ivme kazandırır. Uzmanlar, Ethereum’un yakma uygulamasının, ETH fiyatını olumlu yönde etkileyen önemli bir faktör olduğuna inanıyor. Benzer şekilde, SHIB yakımları, Dogecoin katilinin fiyatını daha da yükseltebilir. Vision Pulse Traders’daki kripto analistleri, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve SHIB’in  şu anda düşüş trendinde olduğunu kaydetti. Bununla birlikte, SHIB fiyatı 0,0000245 doları bulursa, meme altcoin devasa bir ralli yapabilir. FXStreet analistleri iyimser ve Shiba Inu’nun 0,000040 dolara tırmanabileceğine inanıyor.

 

Shibburn, token yakımı için yeni projeler yayınlanacak

 

Shiba Inu, SHIB token’larının yakımı için daha fazla proje yayınlama planlarını duyurdu. SHIB token’larının yakımını duyuran Shibburn tarafından yayınlanan son Twitter güncellemesine göre, yakında token’ların yakımı için daha fazla proje yayınlanacak. Shibburn, şubat ayının başından bu yana SHIB yakma konusunda kaydedilen ilerlemeyi vurgularken, önümüzdeki hafta daha fazla güncellemenin başlamasının beklendiğini söylüyor. Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, Shiba Inu geliştiricilerinin SHIB’i yakmak için daha fazla yol yaratacak yeni mekanizmalar oluşturmak için çalıştıklarından bahsetti.

Piyasa değeri bakımından 15. sırada yer alan popüler memecoin Shiba Inu (SHIB)’deki token yakımına ilişkin yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Altcoin’in token yakımını duyuran bir platform olan Shibburn yakın bir zaman önce Twitter üzerinden token yakımı için yeni projelerin yayınlanacağını duyurdu. Kriptoarena.com olarak yakından takip ettiğimiz Shibburn hesabından yapılan açıklama ise şu şekilde:

Yakında yayınlanacak daha fazla proje için bizi izlemeye devam edin! Elbette yine kalıpların dışına çıktık.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku