DOGE ve SHIB Trenini Kaçıranlar, İşte Ralli Yapması Beklenen Altcoin

7.054

Geçtiğimiz yıl boyunca Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) gibi meme altcoin projeleri ve Axie Infinity (AXS) gibi play-to-earn altcoin’leri; astronomik kazançlar elde ederek yatırımcılarını zengin ettiler. Bazılarının bu coin’lere yatırım yaparak milyoner olduğunu gören insanlar, sıradaki sıçrama yapacak projeyi arama çabasına girdi. Uzmanlar, çoğunlukla hangi coin’lerin patlayacağını bilmenin imkânsız olduğunu söylüyor. Ancak bir kripto para birimine “o” faktörü kazandırabilecek çeşitli maddeler olabilir.

SHIB benzeri yapması beklenen altcoin BİTCİ!

Dogecoin’den (DOGE) ilham alarak oluşturulmuş Shiba Inu (SHIB) bir yılda bu tarz bir yükseliş sergileyerek yatırımcılarını bir yılda milyoner yaptı. Birçok ünlüden destek alan meme altcoin projelerinin atası olan Dogecoin de elbette boş durmadı ve 2021 yılında tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığında, yatırımcısına yüzde 10 binin üzerinde getiri sağladı. Play-to-Earn ve Metaverse gibi yenilikçi alanların büyük ilgi görmesiyle gündeme düşen bir başka altcoin olan Axie Infinity (AXS) ise yüzde 4 binin üzerinde arttı.

Peki, bundan sonra hangi altcoin? Kimse tam olarak bilmiyor. Ancak Dogecoin ve Shiba Inu gibi halkın nabzını yakalayabilen ve Axie Infinity gibi teknolojik yenilik ve ilerleme sunan kripto paraların benimsenme ve fiyat artışı yarışında öne geçeceğine şüphe yok. Bunlardan birisi, kendi Blockchain’ine sahip Türkiye’nin ilk ve tek kripto parası Bitcicoin (BİTCİ) olarak karşımıza çıkıyor.

Bitcicoin, geniş ekosistemi ve ileriye dönük planlarıyla öne çıkıyor

Bitcicoin’in yer aldığı Bitci ekosistemi oldukça geniş ve her kesimden insanın yararlanabileceği şekilde tasarlanmış. NFT pazaryerinden staking olanağına, onlarca spor kulübü ile ortaklık kurularak oluşturulan taraftar tokenların yer aldığı Bitcichain’den merkezi olmayan uygulamalara (dApps) kadar pek çok şey; BİTCİ’nin merkezinde yer aldığı ekosistemde bulunuyor. Bu devasa ekosistemin kullanım durumundaki artışla beraber altcoin BİTCİ’nin benimsenmesi ve yükselişi durdurulamayacak gibi görünüyor.

Üstelik Bitci, oldukça önemli bir planını duyurdu. Global basında da oldukça büyük yankı oluşturan bu plana göre şirket, Brezilya ve İspanya’da da kripto para platformları açacak. Bunun yanı sıra BİTCİ kripto para birimi, geçtiğimiz aylarda büyük kripto para borsaları LBank, XT.com ve Bittrex’te listelendi. Şirketin yurt dışı merkezli pek çok spor kulübüyle sponsorluk anlaşmalarının olması ve fan token’larla, taraftarların takımına destek vermesini sağlaması ise pek çok insan tarafından biliniyor. Tüm bunlar, BİTCİ’nin küresel çapta da tanınmasını sağlayacak ve fiyata da olumlu bir şekilde yansıyacak. Daha fazla altcoin haberi için KriptoArena.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku