Shiba Inu (SHIB) Yatırımcılarına Müjde: Resmen Açıklandı!

35.579
Shiba Inu (SHIB) yatırımcıları, popüler e-ticaret platformu Amazon da dahil olmak üzere BitPay destekli tüm markalarda mal ve hizmetler için ödeme yapabilecekler.

 

SHIB ile Amazon’dan alış veriş yapmak mümkün

Ödeme hizmeti BitPay, Amazon’un SHIB’yi bir ödeme yöntemi olarak kabul etmesini sağlayak olan bu açıklamayı Twitter’dan  duyurdu. Şirket, “BitPay uygulamasını kullanarak SHIB ile Amazon’da alışveriş yapabilirsiniz” diye tweet attı. Amazon’un yanı sıra SHIB sahipleri, Spotify, Google Play, Uber ve Hotels.com dahil olmak üzere BitPay’in anlaşmalı olduğu diğer markalar için de ödeme yapabilir. Bitpay ilk olarak 9 Aralık’ta Shiba Inu için destek ekledi. Platform, binlerce işletmenin Shib’i bir ödeme aracı olarak kabul etmesini mümkün kıldı. Bir ödeme seçeneği olarak SHIB’nin eklenmesiyle BitPay, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Wrapped BTC, Dogecoin, Bitcoin Cash ve Shiba Inu gibi yedi kripto para birimini destekliyor.

Bu gelişmeyle birlikte, Shiba Inu fiyatının kısa vadede ivme kazanacağı düşünülebilir. Bununla birlikte, meme altcoin, dün erken saatlerinde kripto piyasasını vuran önemli düzeltmeden hala ciddi şekilde etkileniyor. Coingecko verilerine göre, SHIB an itibariyle yüzde 5’lik bir düşüşle 0,0000020 dolardan işlem görüyor.

 

Shiba Inu için volatilite uyarısı

Shiba Inu, Cuma ve Cumartesi günkü işlemlerde büyük satışlar yaşadı, ancak daha sonra yüzde 37’lik bir fiyat artışıyla rahat bir nefes aldı. The Motley Fool analistlerinden Keith Noona piyasadaki risk iştahındaki dalgalanmanın, SHIB’in yakın gelecekte daha volatil fiyat dalgalanmaları sergileyebleceğini vurguladı. Düzeltme esnasında, SHIB yüzde 30 civarında değer kaybetmişti. Devasa getirisi ile tüm dünyada gündemden düşmeyen meme altcoin, yatırımcı sayısını artırmaya devam ediyor. Analiste göre, genel kripto para piyasasındaki toparlanma ve SHIB’in hem borsalarda hem de ödeme mekanizması olarak benimsenmesi kısa ve uzun vadede fiyat artışını tetikleyecek faktörler arasında yer alıyor. Böylesi bir senaryoda, SHIB büyük kazançlar elde edebilir.
  Analist, SHIB’in yüksek riskli bir yatırım olduğunu ve yatırımcıların bunu dikkate alması gerektiğini ifade etti. Piyasada devam eden volatilite ve makro ekonomik faktörler, Shiba Inu üzernde büyük etki yaratıyor. Shiba Inu, tutkulu bir yatırımcı ordusunu bir araya getirmeyi başardı. Bu, meme coin fiyatı üzerinde olumlu bir etki yaratıken, SHIB’in uzun vadede kalıcı kazançlar elde etmek için gereken kriterlere sahip olup olmadığı hala belirsiz. Bu belirsizlik, yatırımcılar için yüksek riskli, yüksek ödüllü bir dinamik oluşturuyor ve  meme coin’in yakın vadede yüksek volatile ile işlem görmeye devam etmesi muhtemel görünüyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku