Shiba Inu Metrikleri Alarm Veriyor: Ufukta Devasa Düşüş Var!

96

Shiba Inu (SHIB) fiyatı düşüş trendini ara vermeden devam ediyor gibi görünüyor. SHIB fiyatı için kartlarda şimdi yüzde 30’luk bir düşüş var. İşte detaylar…

Shiba Inu fiyatı düşmeye devam ediyor

Boğalar 0.00001200 dolar seviyelerinde destek göstermediği için Shiba Inu (SHIB) fiyatındaki düşüş hissi ile yükseliyor. SHIB fiyatının 0.00004000 dolar seviyelerinden düşmesinden bu yana, mevcut 0.00001000 dolar seviyelerine düşüşün birkaç hafta içerisinde gerçekleşeceği tahmin ediliyor. Piyasa koşulları devam ederse, aşağı yönlü düşüş hissi dalgası Shib fiyatını 0,00000700 dolara gönderebilir.  Son yükseliş paterni, kar ölçme niyetleriyle ayıların piyasaya yeniden girdiğine işaret ediyor. 0.00001000 dolar destek seviyesi kırıldığında, serbest düşüş yaşanabilir ve bu da 0.00007000 dolar seviyelerine hızla inişe neden olabilir. Muhtemelen 0.00000500 dolar seviyesindeki salınım dip seviyelerinin daha da altına inebilir.

Shiba Inu Metrikleri Alarm Veriyor: Ufukta Devasa Düşüş Var!

Shiba Inu fiyatı için düşüş trendinin geçersiz kılınması 0,00001850 dolar seviyesinde bulunuyor. Boğalar bu seviyeyi aşabilirse, 0,00003000 dolarlık bir yükseliş hedefi grafiklere geri dönebilir ve bu da mevcut SHIB fiyatından yaklaşık yüzde 145’lik bir artışla sonuçlanabilir.

SHIB sahiplerinin sayısı artıyor

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Dogecoin katili Shiba Inu, yakım oranındaki artıştan sonra SHIB token sahiplerinin sayısında bir artışa tanık oldu. SHIB’deki zincirleme aktivitenin artmasına rağmen, analistler meme coin fiyatında düşüş gösteriyor. SHIB, geçtiğimiz ay içinde 30 bin yeni sahip ekledi. SHIB yanma oranı istikrarlı bir şekilde tırmandı ve son 24 saat içinde yüzde 171 seviyesine ulaştı. Shibburn portalından alınan verilere göre, bir gecede 203.4 milyon SHIB token yakıldı. Şimdiye kadar 410.3 trilyon Shiba Inu token yakıldı ve meme coin’in dolaşımdaki arzını büyük ölçüde azalttı.

Shiba Inu fiyatındaki düşüşe rağmen, yanma hızında ve tutucu sayısında bir artış var. Son 24 saat içinde, Ethereum balinaları 1.53 milyon dolar değerinde Shiba Inu token biriktirdi. SHIB topluluğundaki yatırımcılar, SHIB’i yakmanın yeni yollarını buldular. ShibSuperStore, Amazon ortaklık programında kabul edilmiştir, bu nedenle, her satın alımda, SHIB’de fiyatın yüzde 1 ila yüzde 20’sin arasında bir oranda yakım olacak. SHIB, Ethereum blockchain’inde 1.169 milyon token sahibine sahiptir. Geçtiğimiz ay boyunca daha fazla Ethereum (ETH) sahibi SHIB ağına katıldı. Analistler SHIB fiyat eğilimini değerlendirdi ve satış baskısında bir artış öngördü. Analistler, SHIB fiyat grafiğinde azalan üçgen oluşumunu tespit ettiler. Ayılardan gelen sürekli bir itme, Shiba Inu’da bir düşüş eğilimini tetikleyebilir. Önde gelen kripto analisti Antonio Smith, SHIB fiyatı için direnç olarak 0.000015 dolar seviyesini işaret etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku