Shiba Inu İçin Kritik Direnç Noktası Açıklandı: SHIB Dönüm Noktasında!

1.810
Shiba Inu (SHIB), 0,0000030 dolarlık kilit seviyesini kıramamasının ardından temkinli bir fiyat hareketi izliyor. An itibariyle, SHIB 0.0000028 dolardan işlem görüyor.

 

Shiba Inu fiyatının düşmesine rağmen, piyasa hissiyatı yüksek!

İkinci en popüler memecoin ve potansiyel Dogecoin katili Shiba Inu, şu anda fiyat hareketi açısından bir miktar zayıflık belirtileri gösteriyor olsa da, sosyal katılımı son derece yüksek kaldığı için bu zayıflık geçici olabilir. Musk, birkaç hafta önce evcil hayvanı Shiba Inu’nun bir fotoğrafını tweetlediğinden beri, alıcılar meme token pazarına geri dönüyor ve SHIB’ye karşı duyarlılığın tersine dönmesine katkıda bulunuyor.

 

Shiba Inu, Musk’ın ‘SHIB’i aya götürme’ hedefini gösteren gösteren başka bir tweet paylaşmasının ardından bu haftanın başında başka bir destek aldı. Bu gelişme, SHIB’in çevrimiçi topluluğunun altcoin için destek toplamasına ve fiyatını desteklemesine neden olurken, birkaç sosyal medya kullanıcısı fiyatı 0,01 dolara çıkarmak için destek almaya çalışıyor.

 Teknik görünüm olumlu: İşte bir sonraki kritik direnç noktası

Temel faktörleri incelediğimizde, SHIB’e ve coin yakmasına destek ekleyen kripto ödeme ağ platformu NOWPayments hakkındaki  haberlerden ötürü, Shiba Inu yukarı doğru bir miktar ivme kazanabilir. NOWPayments, tokenin fiyatını yükseltebilecek tüm SHIB işlemlerinden elde edilen kârın yüzde 3’ünü yakacağını açıkladı. Ek olarak, paltform Shiba Inu ekosistemindeki diğer tokenlar için de destek eklemeyi planlıyor. Platform, LEASH ve BONE gibi tokenlarin kullanılarak, kullanıcıların  önde gelen e-ticaret web sitelerinden mal satın almalarına olanak tanıyor. SHIB topluluğu, SHIB’nin önde gelen fintech platformu Robinhood’da listelenmesi için kapsamlı bir dilekçe kampanyası başlattı. 266 binden fazla kullanıcı, son başarısının önemli bir bölümünü Dogecoin’e borçlu olan SHIB’nin Robinhood’da listelenmesi için  dilekçeyi imzaladı.
İşte Shiba Inu Fiyatındaki Düşüşün Nedeni ve Yeni Bir Ralli Olasılığı!
 
SHIB/USDT’nin 4 saatlik fiyat grafiğinde, hareketli ortalamaların yanı sıra önde gelen teknik göstergeler MACD ve momentum güçlü bir yükseliş eğilimi sergiliyor. Bu, yakın vadede tokende daha fazla yükseliş bekleyebileceğimizi gösteriyor. Shiba Inu (SHIB)’nun fiyatı, 0,000027 dolarda pivot noktasının üzerinde ve artan satın alma baskısı nedeniyle yükselişine devam edebilir. FXLeaders analistlereine göre, İzlenecek bir sonraki seviye, 0.000032 dolardaki ani dirençtir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxleaders.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku