Shiba Inu Hala İyi Bir Yatırım mı? Analistten Ocak Sonu Tahmini!

7.950

Shiba Inu (SHIB/USD), Ethereum’a dayalı köpek temalı bir altcoin projesidir. Birçoğunun gözünde, Dogecoin (DOGE) olarak bilinen başka bir popüler meme token’ına alternatif olarak geliştirildi ve Shiba Inu SHIBArmy adlı bir topluluğa sahip. Token, 2020 yılının Ağustos ayında Ryoshi takma adıyla bir kişi veya grup tarafından oluşturuldu. Analisteler tarafından Shiba Inu’nun, Ocak ayı boyunca büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğu değerlendiriliyor. 

Büyüme için bir katalizör olarak SHIB ekosisteminin gelişimi

Kriptoarena.com olarak, bu yazımızda Shiba Inu’nun 2022 yılı boyunca piyasa değerinde yeni bir artış bekleyip bekleyemeyeceğimizi tartışıyoruz. 31 Aralık’ta Shiba Inu, Twitter’daki resmi bir gönderiyle DOGGY DAO’nun lansmanını duyurdu. Shiba Inu (SHIB)’nun merkeziyetsizlik planının bir parçası olarak DOGGY DAO aşamalı metrik ve yaklaşımla piyasaya sürüldü.

İşte Balina İstilasına Uğrayan 2 Altcoin: Devasa Alımlar

Bu ilk aşamada, DAO 1 özellikle topluluğa ara güç sağlamaya odaklanıyor, böylece ShibaSwap WOOF Havuzlarında hangi kripto projelerinin ve çiftlerinin olacağına ve BONE ödüllerinin nasıl dağıtılacağına karar verebiliyor. Yeni oluşturulan oylama sistemleri sayesinde, kullanıcılar BONE token’ının stake edilmiş bir şekli olan tBone’u ellerinde tuttuklarında oylama güçlerini tercih ettikleri projelere dağıtabiliyorlar. Tüm bunlar, SHIB token’ının değerinin büyümesine katkıda bulunabiliyor.

Shiba Inu (SHIB) satın almalı mısınız?

6 Ocak’ta Shiba Inu (SHIB)’nun  değeri 0,00002979 dolardı. Bu değer noktasının SHIB token’ı için ne anlama geldiğine dair daha iyi bir bakış açısı elde etmek için, Aralık ayında sergilediği performansın yanı sıra tüm zamanların en yüksek piyasa değeri ile karşılaştıracağız. SHIB token’ının tüm zamanların en yüksek değeri, token’ın 0,00008616 dolar değerine ulaştığı 28 Ekim’de gerçekleşti. Bu bize ATH değerinde bir gösterge sunuyor ve token’ın değer olarak 0,00005637 dolar veya yüzde 189 oranında daha yüksek olduğunu görüyoruz.

Aralık ayındaki performans açısından, en yüksek değer noktası, Shiba Inu (SHIB)’nun 0,000482 dolara ulaştığı 1 Aralık’ta gerçekleşti. Bununla birlikte, en düşük değer noktası, token’ın 0,00002856 dolar değerine düştüğü 20 Aralık’ta ortaya çıktı. Bu sayede, token’ın değerinde 0,00001964 dolar veya yüzde 40 oranında bir düşüş görebiliriz. Bu seviye, SHIB token’ını satın alınabileceği sağlam bir noktaya getiriyor, çünkü 0,00002979 dolardan Ocak ayı sonuna kadar 0,0004 dolara tırmanma potansiyeline sahip görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Invezz.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku