Shiba Inu Fiyat Analizi: İşte Kısa Vadede Beklenen Fiyat ve Kritik Seviyeler

10.886

Popüler meme temalı kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) dün gece grafiklerinde azalan üçgenin üzerine çıkmayı başardı. Ancak direnç seviyeleri boğaları durdurduğu için altcoin’in fiyatı yeniden destek bulmaya çalışıyor.

Grafikler, Shiba Inu için yükseliş sinyali veriyor

Son günlerin en popüler kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu hızlı yükselişinin ardından düşüşe geçti. SHIB boğaları, altcoin’in grafiklerinde ortaya çıkan mavi üçgenden ayrıldıktan sonra fiyatı 0,000055 dolardan dirence kadar itmeyi başardı. Bir noktada, fiyat günlük en düşük seviyesinden yaklaşık yüzde 20 artmayı başardı. Yükseliş sinyalleri bu olasılığı işaret ediyor. Ayrıca mevcut fiyat hareketi bu senaryoyu doğruluyor.

Piyasadaki analistlere göre kripto para biriminin boğaları grafiklerde ortaya çıkan bu alçalan üçgenin tepesini 0.000050 dolar civarında desteğe çevirmeyi başarırsa, mevcut direnci kırmak için iyi bir şansları var. Ancak aksi halde, ayılar tekrar devralabilir. Dirençteki bu son ret, Shiba Inu grafiğinde başka bir düşük seviye olarak yorumlanabilir. Analistlere göre ayrıca eğilim değişecekse boğaların gerçekten daha yükseğe çıkması gerekiyor. Bu nedenle, herhangi bir kutlama erken olabilir.

Teknik analiz ve SHIB fiyatının kısa vadeli tahmini

Duo Nine takma adını kullanan deneyimli teknik analiste göre Shiba Inu (SHIB)’nun işlem hacmi grafiklerde beliren üçgenden çıkışta iyi görünüyor. Ancak fiyat dirence yaklaştıkça hacim hızla azaldı. RSI, 4 saatlik zaman diliminde daha da yükseldi. Bu, daha önce daha yüksek bir düşük yaptıktan sonra yükselişe geçiyor. Bununla birlikte, analiste göre altcoin’in günlük zaman diliminde RSI’nin tekrar yükselebilmesi için boğaların pozitif momentumu sürdürmesi gerekiyor. MACD ise 4 saatlik zaman diliminde yukarı yönlü bir kesişme yaptı. Duo Nine, bunun potansiyel bir geri dönüş için iyi bir başlangıç olduğunu düşünüyor. Günlük zaman diliminde MACD histogramı da düşüş eğiliminin sona erdiğini gösterebilecek daha yüksek bir dip yaptı.

Analist Duo Nine’a göre SHIB’in yükseliş trendine dönmek için iyi bir şansı var gibi görünüyor. Bu son hamle, eğilimi yükselişe çevirdi. Ayrıca analiste göre, Shiba Inu fiyatı 0,000050 dolarlık destekte kalmayı başarırsa, göstergeleri tekrar günlük yükseliş gibi daha büyük zaman dilimlerine çevirmek için gerçek bir şansı var. SHIB, mevcut direnci 0.000055 dolarda kırana kadar, boğalar ve ayılar hakimiyet için savaşırken bu iki seviye arasında fiyat sıçraması görmesi bekleniyor. SHIB’deki bu eğilim, son kırılmayla birlikte yükselişe geçti. Ancak Duo Nine’a göre bu eğilimi sürdürmek için SHIB fiyatının 0.000050 doların altına düşmemesi gerekiyor. SHIB hakkında daha fazla haber için Kriptoarena.com’u takip etmeye devam edin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptopotato.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku