featured

Shiba Inu Bir Rekora Daha İmza Attı: Ralli Geliyor mu?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler memecoin Shiba Inu (SHIB), 0,0005 dolarlık kritik desteğin altındaki fiyat düşüşüne rağmen güçlü zincir içi ölçümler göstermeye devam ediyor. SHIB, pek çok kripto para cüzdanını geride bırakarak, en büyük ERC-20 holding cüzdanı oluyor. Ancak WhaleStats tarafından oranların açıklanmasının ardından SHIB’in ERC-20 oranının düşüşü uygulamada bir hata olabileceğini düşündürüyor.

SHIB, en büyük ERC-20 cüzdanı oldu

Popüler meme temalı altcoin Shiba Inu (SHIB), Chainlink, OKB ve USDT cüzdanlarını geride bırakarak, yüzde 21’in üzerinde payla en büyük ERC-20 holding cüzdanı oluyor. SHIB’in ERC-20 holdingi şu anda 2,3 milyar dolar iken, WhaleStats hesabının bununla ilgili bir tweet paylaşmasının hemen ardından büyük bir düşüş yaptığı bildiriliyor. Piyasa uzmanlarına göre SHIB’in ERC-20 hakimiyeti, SHIB topluluğuna bir umut ışığı verebilir. Ancak azalan işlem hacmi ve cüzdan adresleri, ayıların nihayet Shina Inu (SHIB)’yu yakaladığını gösteriyor.

Shiba Inu (SHIB)’nun ERC-20 payının, WhaleStats’ın resmi hesabı tarafından yapılan tweet’in ardından keskin bir şekilde yüzde 17,44’ten yüzde 3’e düştüğü bildirildi. Ancak, bu durumun uygulamadaki bir aksaklıktan mı yoksa veri işlemedeki bir boşluktan mı kaynaklandığı bilinmiyor. Bu, CoinMarketcap gibi kripto fiyat izleme web siteleri için oldukça yaygın bir durum olarak biliniyor. Veriler yenilendiğinde, mevcut fiyata dönmeden önce ilk birkaç saniye için tarayıcıda kaydedilen Önbellek verileri gösterilir.

Shiba Inu, kritik desteğin altına düştü

Kasım ayında 0,0000089 dolar olan tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) yaklaşık yüzde 50 düşüşle 0,000478 dolardan işlem gören Shiba Inu düşüş eğiliminde olduğunu kanıtladı. Memecoin’in 24 saatlik fiyat tablosu, yükseliş momentumunu kaybetmesinin bir resmini sunuyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ekim ayında, ezeli rakibi Dogecoin (DOGE)’i yüzde 1.000’e yakın bir artışla geçmeyi başardığı için her şey SHIB lehine gidiyor gibi görünüyordu. Ancak kasım ayı bunun tam tersi olduğunu kanıtladı.

Kasım ayının ilk iki haftasında SHIB fiyat artışına yardımcı olması gereken birkaç güncellemenin etkisi yok denecek kadar az gibi görünüyordu. Bunun başlıca nedeni, Robinhood COO’sunun SHIB’i listelemek için acil bir planları olmadığını ima ettikten sonra, çok talep edilen Robinhood listelemesinden aniden vazgeçilmesi olarak görülüyor. Ancak ABD’deki sinema zinciri AMC Theatres, SHIB’i ödeme yöntemi olarak ekleyeceğini duyurdu. Ayrıca Kraken de bu hafta olası bir listelemenin sinyallerini verdi. Genel kripto piyasasının geçen hafta keskin bir düzeltme gördüğü göz önüne alındığında, Shiba Inu, boğaların piyasa hissiyatında bir değişiklik ve iki büyük platformda yaklaşan liste ile geri dönmesini umabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Bir Rekora Daha İmza Attı: Ralli Geliyor mu?