SHIB Yakımları Son Hız Devam Ediyor: Shiba Inu Yükseliyor!
SHIB Yakımları Son Hız Devam Ediyor: Shiba Inu Yükseliyor!

SHIB Yakımları Son Hız Devam Ediyor: Shiba Inu Yükseliyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere kripto para toplulukları, birçok yenilikle kripto paralarını ön plana çıkarmak için savaşıyor. Özellikle Shiba Army olarak bilinen SHIB topluluğu, SHIB yakım işlemleriyle birlikte ön plana çıkmaya devam ediyor. Son olarak yakılan SHIB miktarı, fiyat seviyesine büyük ölçüde katkı sağladı! İşte detaylar…

Büyük kripto para balinaları SHIB biriktiriyor

Kripto para piyasasının önde gelen meme coin topluluklarından SHIBArmy yani Shiba Inu topluluğu, SHIB yakımlarına son hız devam ediyor. Shibburn veri takipçisi tarafından sağlanan son veriler, bir dizi SHIB yakma işleminin ardından yakma oranının hafif bir artış yaşadığını gösteriyor. Topluluğun token arzını azaltma konusundaki kararlılığı, her hafta milyarlarca SHIB tokenı yakmaya devam etmeleriyle açıkça görülüyor. En son atılan bir güncelleme tweeti, SHIB’in fiyatının 0,00000863 dolar seviyesine yükseldiğini gösteriyor. Bu da 1 saatlik yüzde 0.52, son 24 saatlik süreçte ise yüzde 1.4’lük bir yükselişe işaret ediyor. Bununla beraber piyasa değeri de yükselişe geçti ve 5.081.658.274 dolar seviyesine kadar ulaştı. Uzmanlara göre bu rakamlar SHIB’in yukarı yönlü bir ivme gösterdiğine bir kanıt.

Bir diğer yandan kripto analiz platformu olan IntoTheBlock tarafından vurgulanan dikkat çekici bir husus, kripto topluluğunda genellikle balina olarak adlandırılan büyük sahipler tarafından şaşırtıcı bir şekilde 100 milyar Shiba Inu coin’in satın alınması olarak açıklanıyor. Bu token akını endişe verici görünse de, bu adreslerin muhtemelen kripto borsalarıyla bağlantılı olanları içerdiğini belirtmek önemlidir. Bu da balinaların gelecekteki satış fırsatlarına hazırlık olarak SHIB coinlerini biriktiriyor olabileceği anlamına geliyor.

SHIB’lerin balinalar tarafından biriktirilmesi, piyasadaki en büyük ikinci meme coin olan SHIB üzerindeki potansiyel satış baskısı hakkında spekülasyonlara yol açıyor. Bu balinalar ellerindekileri satmaya karar verirse, bunun SHIB’nin fiyatı ve piyasa istikrarı üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Bununla birlikte, balinaların eylemlerinin ardındaki motivasyonların spekülatif kaldığını ve planlarının çeşitli faktörlerden etkilenebileceğini belirtmek gerekiyor.

ShibArmy yakımlara devam ediyor!

Balina faaliyetlerinin aksine, Shiba Inu ordusu geçtiğimiz haftalarda SHIB coinleri özenle yaktı. Son 24 saat içinde yakılan 159.205.486 coin ile yakma oranında kayda değer bir artış görüldü ve bu da bir önceki döneme kıyasla %420,59’luk önemli bir artışı yansıtıyor. Bununla birlikte, son yedi günün verileri, bir önceki haftaya kıyasla %40,16’lık bir düşüşü temsil eden 4.060.596.531 coin’in yakılmasıyla, yakma faaliyetinde hafif bir düşüş olduğunu gösteriyor.

Bununla beraber ShibArmy tarafından gerçekleştirilen bu yakım olayları, toplam SHIB coin arzının azaltılmasında önemli bir rol oynuyor. Topluluk, arzı azaltarak kıtlık yaratmayı ve potansiyel olarak her bir coin’in değerini yükseltmeyi amaçlıyor. Yakım faaliyetlerindeki son düşüş bu eğilimin sürdürülebilirliği konusunda soru işaretleri yaratsa da, yakma oranlarının piyasa koşulları ve topluluk duyarlılığı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak dalgalanabileceğini göz önünde bulundurmak oldukça önemli. Anlık olarak Shiba Inu (SHIB), 0,00000867 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB Yakımları Son Hız Devam Ediyor: Shiba Inu Yükseliyor!