Kritik Gelişme: Bu Meme Coin Uçuşa Geçebilir!

Kritik Gelişme: Bu Meme Coin Uçuşa Geçebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen Shiba Inu temalı Meme coin projesi Floki Inu arkasındaki geliştiriciler, yaklaşık 55 milyon dolarlık FLOKI token yakımı ve her işlemden alınan vergiyi azaltmak için bir yönetişim önerisinde bulundular. İşte detaylar..

Meme Coin Floki Inu geliştiricileri 55 milyon dolarlık yakım önerisinde bulundu!

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere, tokenları yakmak, arzı azaltmanın bir yoludur ve talep seviyesi aynı kaldığı sürece her token’a sonradan değer katar. Meme coin Floki ekibi, projeyi ciddi bir merkezi olmayan finans (DeFi) yarışmacısı olarak konumlandırmayı umuyor. Floki çekirdek ekip üyelerinden B, verdiği demeçte şu sözleri aktarıyor:

“Floki’nin son DAO oylaması, Floki’nin bir memecoinden daha fazlası olduğunu açıkça ortaya koyuyor”

“FlokiFi Locker protokolümüzün mainnet sürümü ve ayı piyasasında metaverse oyunumuz Valhalla’nın ilk büyük testnet sürümü aracılığıyla Floki, fayda ve temellere güçlü bir şekilde odaklandığını göstermiştir.”

Verilere göre bu teklif kabul edilirse, Floki köprüsündeki yaklaşık 4.97 trilyon meme coin FLOKI tokenı yakılacak ve her işlem için kendi kendine uygulanan alım satım vergisi yüzde 0.3’e düşürülecek.

Floki Inu (FLOKI) Nedir?

Teklif ayrıca, köprülerle ilgili güvenlik risklerine başka bir gerekçe olarak işaret etti. Bildirildiği üzere, yalnızca geçen yıl zincirler arası köprülerden 2 milyar doların üzerinde kayıp veya çalıntı görüldü. Yani teklifle birlikte köprü de kalıcı olarak devre dışı bırakılacaktır. Ayrıca geliştirici ekip teklifte şu sözleri aktardı:

“Çapraz zincir köprülerin, özellikle önemli miktarda bir token arzına sahiplerse, ne kadar tehdit oluşturabileceğini göstermek için daha fazla istismar ve veri ortaya çıktı”

Floki’nin durumunda, ana zincirler arası köprümüzdeki bir istismarın proje üzerinde feci bir etkisi olacaktır çünkü bu köprü şu anda FLOKI’nin toplam dolaşımdaki arzının olması gerekenin yüzde 55,7’sini elinde tutuyor. Bu çok fazla token ve bu, projenin likidite havuzlarını boşaltmak ve sömürülmesi durumunda projeyi esasen yok etmek için fazlasıyla yeterli”

Altcoin Floki Inu

Yönetim forumunun gösterdiğine göre, Cuma günü yazım sırasında tüm seçmenlerin yüzde 99’luk ezici bir çoğunluğu yeni ortaya atılan öneriyi destekliyordu . Köprüler, kullanıcıların farklı ağlar arasında token’ları transfer etmesine izin veren blok zinciri tabanlı bir aracı ifade eder.

Floki Inu köprüsü

Meme coin Floki başlangıçta tokenini toplam 10 trilyon token arzıyla Ethereum’da yayınladı ve sonunda topluluk taleplerine dayalı olarak 2021’de daha hızlı ve daha ucuz BNB Zincirine genişledi.

Floki Inu (FLOKI)’dan Kritik SHIB Açıklaması: İnanıyoruz!

Ekip, kendi toplam 10 trilyon token arzıyla BNB Zincirinde başka bir sözleşme başlatmak zorunda kaldı. Ancak bu, herhangi bir zamanda FLOKI’nin toplam dolaşımdaki arzının hiçbir zaman toplam 10 trilyon token arzını aşmamasını sağlamak ve kullanıcıların FLOKI’lerini Ethereum’dan BNB Zincirine ve tersi yönde aktarmalarına izin vermek için zincirler arası bir köprü gerektiriyordu.

O sırada ekip, köprü için ilk fonları sağlamak için hazinesinden Ethereum ve BNB Zincirinde 600 milyar token kullandı.

Floki Inu Bomba Haberleri Duyurdu! İşte Ayrıntılar!

O zamandan beri çoğu sahip, FLOKI token’larını Ethereum’da kilitledi ve bunları BNB Zincirinde transfer etti. Geliştiriciler teklifte, “Bunun bir sonucu olarak, arzın çoğunluğu hala ETH zincirindeyken, artık öyle bir denge var ki, bir köprünün olmaması projenin istikrarını tehdit etmeyecek” sözlerinde bulundu.

CoinGecko’nun verileri FLOKI’nin son 24 saat içinde nominal olarak değişmediğini gösteriyor. Token, geçen hafta yüzde 6 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kritik Gelişme: Bu Meme Coin Uçuşa Geçebilir!