Shiba Inu Fiyat Analizi: İşte Kritik Seviyeler

115

Shiba Inu hatırlayacağımız üzere geçtiğimiz yıl yatırımcılarını fazlasıyla mutlu etmişti. Ukrayna – Rusya arasında da gerilim sürerken listeleri alt üst eden altcoin için analistler, kritik seviyelerden bahsetti. Detaylar ise şu şekilde…

Ocak ayı süresince çoğu yatırımcı tarafından “dipten” satın alınmıştı

Son zamanlarda piyasada hakim olan düşüncelerden biri de “dipten satın almak”. Bazı trader’lar bu durumu çekilişe katılmaktan farksız görüyor. Ocak ayı süresinde SHIB için birçok trader dipten satın alım yapmıştı. Popüler memecoin SHIB kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere son 24 saatlik periyotta yüzde 1.07 değer kaybı yaşadı. Yazının yazıldığı sırada ise 0,00002405 dolardan el değiştiriyor. Analistlere göre anlık olarak piyasada ayı durumu hakim gözüküyor. Altcoin SHIB ise 7 günlük direnciyle 0.00002713 dolarda, bir mücadele sergiliyor. Birkaç analist ise talep artarsa boğa dönemi başlayabilir ve sonucunda 0.00003554 dolar seviyelerine çıkış başlayabilir yorumunda bulundu.

MACD düşüş eğilimi gösterdi. Bununla birlikte analistlere göre, bu düşüş kaosunun ortasında, SHIB’nin uzun vadeli gelecek beklentilerinin kâr amaçlı alternatifleri olduğunu fark etmek hayati önem taşıyor. Grafikler para kazanma alternatifi sergiliyor olsa da on-Chain metrikler bu noktada iyi bir yardımcı olabilir

Balinalar Shiba Inu mu biriktiriyor?

İki ana Ethereum balinası 105,7 milyar SHIB satın aldı. WhaleStats verilerine göre “Gentle” adlı bir Ethereum balinası, varlıklarına dev bir ekleme yaptı. Yatırımcı, 887,617,540 dolarlık bir SHIB portföyüne sahip bulunuyor. Balinaların alımı genellikle uzun vadede gözlemlenebilecek bir yükseliş modelinin göstergesidir. 24 Şubat’ta yayınlanan balina işleminde bir yükseliş eğilimi görülüyor. Analistlere göre bu durum, piyasaya girmek isteyen yatırımcılar için olumlu bir gösterge olabilir.

Ek olarak analistler, makro ölçekte, değişim girişlerinin azaldığını fark etmek hayati önem taşıdığını belirtiyor. Analistlere göre daha ayrıntılı bir zaman çerçevesi düşünüldüğünde, SHIB için değişiklik girişleri, hızlı olanlar dışında önemli bir artış görmedi. Kısa bir süre önce, 25 Şubat’ta sadece bir kez daha aşağı inmek için yükseldi. Analistlere göre bu durum alıcıların Ukrayna-Rusya arasındaki gerilim nedeniyle paniğe kapıldığı anlamına geliyor. Bununla birlikte alıcıların çoğu, ileriye dönük şanstan yararlanmak için Ukrayna savaşı yoluyla elinde SHIB tutmak istiyor.

Analistler yatırım yapmadan önce canlı adreslere de göz atılması gerektiğini düşünüyor ve günden güne hareketli adreslerin oldukça sağlamlaştığını belirtiyor. Üç ayı aşkın süredir büyük bir yükseliş gözlemlenmiyor. Analistlere göre bu aslında düşüş eğilimine işaret etmiyor ama kesinlikle alıcıların merakını uyandırıyor.

Analistler, SHIB’nin 24 Şubat’tan sonraki yükselişi, bir sonraki tehlikeye toleransı olan veya aşırı risk-ödül oranı arayan alıcılar için riskli bir ortamda SHIB alımının da uzun vadede belirsizliğe yönelik bir tahmin olabileceğini belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak perfectcrypto
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku