Altcoin İstilası: Kripto Balinaları Bunları Biriktiriyor!

84

Balina izleme platformu WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre altcoin Uniswap (UNI), Binance Smart Chain (BSC) balinaları arasında en çok işlem gören 10 akıllı sözleşmeden biri ve ağdaki en büyük 1.000 BSC adresi haline geldi ve işlem hacminde Ethereum (ETH)’u geride bıraktı.

Altcoin Uniswap, ETH balinaları arasında en çok işlem gören token

Uniswap ayrıca Binance Smart Chain (BSC) balinaları arasında en çok işlem gören 10 akıllı sözleşmeden biri olmaya devam ediyor. Buna ek olarak, altcoin UNI şu anda ilk 1000 ETH cüzdanı için en yaygın olarak tutulan token konumunda. Buna göre hemen hemen her büyük cüzdanın en az bir Uniswap token’ına sahip olduğu anlamına geliyor.

Balina katmanı adresleri arasındaki yüksek popülerlik, büyük olasılıkla, Uniswap merkeziyetsiz değişim için bir yardımcı program token’ı olan varlığın doğasından kaynaklanıyor. Borsayı kullanmak için, kullanıcıların UNI token’larını altcoin Ethereum ile satın aldıktan sonra harcaması gerekiyor.

Balinalar, piyasa belirsizliği nedeniyle transferlere devam ediyor

Belirli kripto para birimlerine sahip büyük yatırımcılar hakkında veri toplayan WhaleStats kripto platformu, son 24 saatte en büyük 1.000 ETH balinası tarafından satın alınan ilk 10 kriptonun bir listesini paylaştı. Altcoin ETH, MATIC ve diğer birkaç kripto para birimi de bu listede yer alıyor. Balina izleme platormu ayrıca, MATIC, Yearn.Finance ve diğer kripto para birimleri ile ilgili en iyi balinalar tarafından yapılan token alımları hakkında birkaç tweet paylaştı. Bu paylaşımlara göre piyasa belirsizliği devam ederken birikim olduğunu gösteriyor.

Kaynak: Whalestats
Kaynak: Whalestats

Tüm kripto para piyasasında ortalama yüzde 13’lük bir kayıpla sonuçlanan devasa piyasa satışları sırasında, toplam 15 milyar dolarlık farklı kripto para birimleri kripto para borsalarına kaydırıldı. Sunulan bilgilerde, kripto para borsalarına geçen hafta altcoin Ethereum, Bitcoin ve USDT gibi para birimlerinin girişinde yaklaşık 15 milyar dolar görüldü. Davranıştaki böyle bir değişiklik, büyük olasılıkla geçen hafta büyük ölçüde düşen Bitcoin performansına bağlı olabilir. Alternatif kripto para birimleri, özellikle de ilk 100’deki kripto paraların çoğu, piyasa düzeltmesinin ortasında değer kaybı yaşayarak işlem görmeye devam ediyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku