Seçim öncesinde, CME Bitcoin vadeli işlem piyasasında hareketlilik yaşandı

0 1

The Block verilerine göre ABDdeki seçim gereği oy kullanımı öncesinde Cme Groupun Bitcoin vadeli işlem piyasası hızlandı.

2017 yılında piyasaya sürülen sözleşmedeki bir gecelik ticaret 6.700e (33.500 BTC) ulaştı. Bu yılın ortalama rakamına göre % 75 daha yüksektir.

Seçim öncesinde en az beş sözleşmeli açık pozisyona sahip kurumsal yatırımcılar olan büyük raporlanabilir açık faiz sahiplerinin sayısı Ekim ayına göre % 20lik bir artışla 102ye yükseldi.

Ryan Todd CMEnin Bitcoin vadeli işlemlerinde büyük açık pay sahiplerinin sayısının diğer ürünlere göre etkileyici olduğunu belirtti.

Todd CMEnin Bitcoin vadeli işlemleri için 74 büyük açık faiz sahiplerine sahip olmasının önemini açıkladı:

“74 toplam raporlanabilir yatırımcıya sahip bir ürün ne kadar büyük? Geçen haftaki CFTC COT raporuna bakıldığında CME Bitcoin vadeli işlem sözleşmesi için toplam 74 yatırımcı ürünün 3 aylık CMEye sahip eşdeğer yatırımcılara göre açık pozisyonlara sahip daha büyük raporlanabilir yatırımcılara sahip olduğu anlamına geliyor. SOFR (teminatlı gecelik finansman oranı) CME Brezilya Reali sözleşmeleri CME İsviçre Fran sözleşmeleri ve CME E-mini S&P 400 sözleşmeleri sadece birkaç isim. Açık faiz ve ticarete bile bakmadan bunu kendi başına bir başarı olarak kabul edin.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku