Sec e Yeni Bir Bitcoin ETF Başvurusu Yapıldı

0 0

ABD Menkul Kıymet ve Borsalar Komisyonu (SEC) 9 mayıs tarihinde bir başvuru bildirisi yayınladı Bu başvuruya göre yeni bir Bitcoin tabanlı ETF (Borsa Yatırım Fonu) ile karşı karşıyayız. Söz konusu başvuru Crescent Crypto Asset Management LLC’nin bir firması olan Crescent Crypto Index Services LLC tarafından yapıldı. Buna göre  ETF temel olarak Bitcoin ile Ethereum’un piyasa değeri ağırlıklı portföyün performansına göre şekilleniyor. Başvurunun sponsoru ise United States Commodity Funds LLC (USCF) oldu.

Yapılan başvuruda XBET’in bir borsa yatırım fonu olduğu belirtiliyor ve buna göre  XBET hisselerinin ”XBET” menkul değer sembolü ile NYSE Arca üzerinden alınıp satılacağı yapılacak.Bunun dışında  diğer alım satımı yapılan menkul kıymetler gibi gündelik alım satım ‘Ask fiyat’ ve ‘Bid fiyat’ gibiseçeneklere sahip olacağı vurgulanmakta.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku