Santiment’ten Önemli Binance Coin Açıklaması: Milyar Dolarlık Proje!

72
Geçen hafta yaklaşık 400 dolar seviyelerinde gerçekleşen büyük konsolidasyonun ardından Binance Coin (BNB), bugün yüzde15 kazanç sağlayan güçlü bir fiyat hareketi gösteriyor. An itibariyle, BNB yüzde10 artış ve 78 milyar dolar piyasa değeri ile 439 dolardan işlem görüyor. Son fiyat rallisiyle BNB, Cardano‘yu (ADA) bir kez daha geride bırakarak, piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para olmayı başardı.

 

Santiment: Balinalar BNB biriktirmeye devam ediyor! Fiyat artışında etkili oldu!

  BNB fiyatı güçlü bir konsolidasyon altındayken, balinalar son iki hafta boyunca birikimlerini sürdürdüler. Ancak zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, buna teknik bir kırılma olarak atıfta bulunuyor. Santiment şu açıklamayı yaptı:
Binance Coin (BNB) geçici bir kırılma yaşıyor ve balinaların BNB biriktirmesi fiyat artışını tetiklemiş gibi görünüyor.10 bin ila 100 bin BNB’ye sahip olan balinalar, son iki hafta içinde 412 bin BNB biriktirerek toplam varlıklarına yüzde 8,7 daha fazla coin ekledi.

 

Bir süredir devam eden durgun bir fiyat hareketinden sonra, Binance Coin’indeki fiyat artışı yatırımcılar için umutları tazeledi. Bununla birlikte, bu fiyat artışı, Binance ekosisteminde meydana gelen önemli bir  gelişimenin ardından geldi.

Binance, milyar dolarlık Blockchain fonunu açıkladı

12 Ekim Salı günü Binance, milyonlarca kullanıcıyı ekosistemine tanıtmaya odaklanan milyar dolarlık Blockchain fonunu duyurdu. Finansman, “kripto tarihindeki en büyük büyüme fonu” olarak adlandırılan Binance Smart Chain’e (BSC) geliyor. Borsa, fonun yüzde 50’sini oyun, Metaverse, sanal gerçeklik ve finansal hizmetler gibi gelişmekte olan çeşitli sektörlere dağıtacağını söyledi.

 

Ayrıca şirket, Binance’in merkeziyetsiz uygulamaları (DApp’ler) ve diğer altyapı projelerini Binance Smart Chain üzerine inşa etmek için programına büyük miktarda fon ayıracak. 100 milyon dolar gibi büyük bir miktar ise yerel ve küresel olarak yürütülen hackathon’a gidecek. Binance şu duyuruyu yaptı:
BSC’nin temel vizyonu, çapraz zincirler ve çoklu zincirlerin birlikte çalışması ve maliyetten tasarruf amacıyla sorunsuz çalışması için sağlam bir ekosistem sunmaktır. Bu devam eden bir gelişme olduğundan, güçlü finansal altyapılar inşa etmek için kitlelere yönelik bu çözümleri ölçeklendirme çabalarımızı hızlandırmanın zamanı geldi. WEB 3.0 çevresinde farkındalığı yaymak için merkeziyetsiz oyun, sosyal ağ, finansal hizmet ve daha fazla özelliği genel kitlelere tanıtmayı amaçlıyoruz. Büyük fonlarla desteklenen bir gelecek vizyonuyla, Binance ekosisteminin ileride katlanarak büyümeye tanık olması muhtemeldir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku