Santiment’den Kritik Shiba Inu Açıklaması: SHIB Ralli için Zemin Hazırlıyor!

8.015

Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), geçen ay inanılmaz bir ralli geçiren Dogecoin (DOGE)’i gölgede bırakarak devam eden boğa koşusu sırasında tüm zamanların en yüksek seviyelerini (ATH) kırabilecek gibi görünüyor. Altcoin, hafta sonu fiyat düzeltmesinden kurtularak 0,000028 dolarlık kilit desteği yeniden kazanmak için 10 saat içinde yüzde 15 artış gösteri. Altcoin şu anda 0,00002769 dolardan işlem görüyor ve gözler 0,000030 dolarlık kilit dirençte.

Shiba Inu yükseliş momentumunu canlı tutmayı başarıyor

SHIB, günlük en düşük 0,00002388 dolardan günlük en yüksek 0,00002887 dolara yükseldi. Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), son birkaç hafta içinde yükseliş momentumunu canlı tutmayı başarıyor. Altcoin ilk olarak 0.000035 dolarda büyük bir ret ile karşı karşıya kaldı. Bu durum kripto para biriminin yüzde 330’luk artışını durdurdu. Reddetme daha sonra yaklaşık 31,07 milyar SHIB’lik balinaların büyük bir dump yapmasını tetikledi.

Balinaların dump’ı Shiba Inu (SHIB) fiyatının 0.000021 doların altındaki seviyelere düşmesine yol açtı. Geçen hafta büyük satışları tetikleyen balinalar aynı şekilde yükselmekte olan altcoin için boğaları tekrar geri getirebilir. Bunlara ek olarak Etherscan’dan elde edilen veriler, yaklaşık 260 milyar SHIB token’ının balinalar tarafından taşındığını gösteriyor.

SHIB’deki balina hareketi belirleyici olabilir

Kripto analitik firması Santiment’in verileri, 100 bin dolar veya üzerinde meme token’ı tutan Shiba Inu balinaları ne zaman birikmeye başlasa, fiyatın yükselişe geçtiğini ortaya koyuyor. Santiment’in verilerine göre şu anda benzer bir balina birikimi oluşuyor. Bu birikim, altcoin’deki mevcut fiyat artışının arkasındaki temel nedenlerden biri olarak görülüyor.

Analistlere göre Shiba Inu (SHIB)’nun piyasa hissiyatı ve olası ATH’yi takip etmesi için balina çizelgelerine dikkat edilmesi gerekiyor. SHIB şu anda 0.000038 dolarlık ATH’sinin yüzde 28 altında, ancak meme kripto paraların tarihsel fiyat momentumuna bakıldığında bu boşluk bir gün ve hatta birkaç saat içinde kapatılabilir. SHIB geçen hafta ilk 10’a girmenin eşiğindeydi. Ancak devam eden boğa koşusu sırasında popüler altcoin DOGE’un bile fiyatı durgun görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku