Santiment: Balinalar Bu 3 Altcoin’i Biriktiriyorlar

0 308

Kripto analiz firması Santiment, geçtiğimiz hafta kripto balinalarının hangi altcoin’leri stokladığını açıkladı.

Santiment, piyasa koşullarına ilişkin yayınladığı yeni bir raporda, 3 Mart itibarıyla 100+ Yearn Finance (YFI) tokenına sahip balina sayısının bir önceki haftaya göre 64’ten 68’e yükseldiğini söyledi.

Santiment’e göre oyun tokenı olan Enjin (ENJ) de bu hafta balinaların radarına giedi. 1 milyondan fazla tokene sahip 91 ENJ sahibi var, önceki hafta bu rakam 84’tü.

 

Ayrıca Santiment, balinaların Crypto.com’un tokenı CRO’sunu önemli bir hızla biriktirdiğini ortaya koydu. Firma, 3 Mart’ta 2.591 kişinin 10 bin’den fazla CRO tokenına sahip olduğunu ve bunun, bir hafta içinde yüzde 2.78’lik bir artışı temsil ettiğini gösteriyor.

Balinalar Bu 3 Altcoin’i Ellerinden Çıkarıyor 

Balinaların ellerinden çıkardıkları üç altcoin, katman 2 ölçekleme çözümü Polygon (MATIC), sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) ve zincir dışı ölçekleme çözümü Raiden (RDN).

MATIC’in balina nüfusu azalıyor olsa da Santiment, kısa süre önce ENJ, Theta Fuel (TFUEL) ve XinFin (XDC) ile birlikte ölçeklendirme çözümünün şu anda piyasanın çoğundan, özellikle de BTC’den daha iyi performans gösterdiğini bildirdi.

Bazı altcoinler son zamanlarda Bitcoin’i geride bırakıyor olsa da Santiment, 49.500 Twitter takipçisine, kripto balinalarının BTC tedariklerini yediklerini ve bu durumun muhtemelen piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı için büyük bir yükselişi önlediğini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku