featured

Santiment: Altcoinlere Balinalar Yöneldi, Polygon (MATIC) Fiyatı Yükselişte!

Santiment, MATIC'in son üç haftada piyasa değerindeki %54'lük artışını balina birikimine bağlayarak, altcoin piyasasındaki yükselişin devam edip etmeyeceğini değerlendiriyor.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin‘un 36.000 doları aşmasıyla birlikte, altcoinler de yeşil ışık yaktı. Huobi Token (HT), MINA ve PEPE gibi altcoinlerdeki yükselişler dikkat çekerken, Santiment, özellikle Polygon (MATIC) üzerindeki artışı inceledi.

Santiment’in verilerine göre, MATIC son 24 saatte %6,8, son bir haftada ise %21,6 oranında artış gösterdi. Bu yükselişi analiz eden Santiment, balina birikimine işaret ederek, MATIC’in piyasa değerinde son üç haftada %54’lük bir artış kaydettiğini vurguladı.

Zincir içi veriler, MATIC’in balina birikiminin güçlü bir şekilde devam ettiğini gösterirken, Santiment, 100.000-10.000.000 MATIC tutan cüzdanların bu yükselişi desteklediğini belirtti.

“Altcoinlerdeki pozitif trend devam ederken, Polygon istikrarlı bir şekilde 0,80 dolara yükseldi ve piyasa değerini sadece 3 haftada +%54 artırdı. Ayrıca, son 2 haftada 100K-10M MATIC tutan anahtar cüzdanlar birikim yaparak bu yükselişi destekledi.”

Analistlere göre, MATIC fiyat performansı, azalan bir trendi kırarak 22 aylık düşüş trendinden kurtulduğunu gösteriyor. Balina birikimi ve satın alma ivmesinin devam etmesi durumunda, MATIC’in fiyatı potansiyel olarak %15 artabilir ve kritik bir seviye olan 0,9 dolara ulaşabilir. Hatta, yükseliş eğilimi devam ederse, MATIC 1 dolara kadar yükselebilir.

MATIC şu anda 0,815 dolardan işlem görüyor ve gelecekteki yükselişi zaman gösterecek. Altcoin piyasasındaki bu hareketlilik, yatırımcılar için heyecan verici bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Santiment: Altcoinlere Balinalar Yöneldi, Polygon (MATIC) Fiyatı Yükselişte!