Samson Mow a göre, Adam Back Satoshi mi? Blockchain oyunlarını nasıl geliştiriyor?

0 0

Blockstream CSO Samson Mow oyundaki blockchain için en uygun kullanımı ve Adam Backin Satoshi Nakamoto olduğuna inanmadığının sebebini açıklıyor.

Oyunlarda Blockchain

Blockstreamin baş strateji sorumluluğunun yanı sıra Pixelmatic oyun geliştirme şirketi kurucusu ve CEOsu Mow iki yıl boyunca Çinde Ubisoft Üretim Direktörü olarak çalıştıktan sonra şirketi yarattı.

Oyun ekonomilerine olan ilgisi Lineage 2 oynama deneyiminden kaynaklanıyor. Kendisinin ve bir arkadaşının hesapların alım satımını içeren bir gold framing operasyonu yürüttüğünü aktarıyor. O süreçte Excelliona ilham verdi.

Blockchain ve gamingin birleşmesini yeni bir oyun ekonomisinin ortaya çıkışı olarak gördüğünü açıklamaya devam ediyor: oyunun para biriminin oyunun kendisinden ayrı olarak çalışabileceği bir yer.

Adam Back Satoshi mi?

Satoshi Nakamotonun kimliği asla doğrulanmadı. Bitcoinin başlangıcından bu yana zor yaratıcısının kimliği üzerinde yaygın spekülasyonlar ve doğrudan kendi beyanları da bulunuyor. Son zamanlarda Barely Sociable adında bir YouTuber  Blockstream CEOsu Adam Backin Satoshi olmaya en muhtemel aday olduğunu iddia eden 40 dakikalık bir soruşturma videosu yayınladı.

Backin yakın bir meslektaşı olarak Mow Blockstream CEOsunun neden Satoshi olmak için “çok yetenekli” olduğuna inandığını açıklıyor. Mowa göre Bitcoindeki erken katılımcılardan herhangi biri yaratıcısı olmak için makul bir seçimdir:

Nicki seçebilirsin Wei Dai Hal Finney Adam Backi seçebilirsin. Hepsi aday çünkü hepsi bu ortak arka planı ve ortak çıkarları paylaşıyor. Satoshiyi aramayı seçerseniz Satoshiyi bulabilirsiniz. Bu çok kolay.”

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku