Rusya’nın en büyüğünden blockchain hamlesi

Abone Ol
Rusya’nın en büyüğünden blockchain hamlesi
Emre Boran
 • 15 Eylül 2020
 • Yazar:

  Rusya'nın en büyük bankası Sberbank'ın bir yan kuruluşu, emtia ticareti finansmanı için blockchain tabanlı bir platforma katıldı.

  Sberbank Switzerland AG, blok zinciri destekli ticaret finansmanı hizmetini uygulamak için İsviçre ticaret finansmanı platformu Komgo ile bir anlaşma imzaladı.

  Sberbank Switzerland AG temsilcileri Komgo ile işbirliğinin ticaret finansmanının artan dijitalleşmesini ele aldığını söyledi.

  Cointelegraph'ta yer alan habere göre, Sberbank'ta ticaret finansmanı başkanı Evgeny Kravchenko, emtia ticareti finansmanının Sberbank Switzerland AG'nin stratejik bir işi olduğunu belirtti. Yöneticiye göre, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri şirketin ana pazarları, Sberbank Switzerland AG ayrıca küresel olarak ticaret akışlarını da destekliyor.

  Kravchenko, "Son yıllarda, piyasa oyuncularının ihtiyaçlarını takiben ticaret finansmanı dijitalleşmesi çarpıcı bir şekilde hızlandı" dedi ve Komgo’nun ticaret finansmanının Sberbank’ın operasyonlarının verimliliğini daha da artıracağını sözlerine ekledi.

  Daha önce bildirildiği gibi Komgo, Ethereum blok zincirine dayalı bir emtia ticareti finansmanı platformu geliştiren merkezi olmayan bir ticaret finansmanı başlangıcı. Amaçlarından biri, ticaret finansmanı işlemlerini hızlandırmanın yanı sıra paydaşların, emtia ticareti bilgilerine anında başarı sağlayan bir anlaşmayı takip etmelerine izin vermek.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Sberbank ile ilgili her şey

  Rusya’nın en büyüğünden blockchain hamlesi

  Rusya’nın en büyüğünden blockchain hamlesi

  Rusya'nın en büyük bankası Sberbank'ın bir yan kuruluşu, emtia ticareti finansmanı için blockchain tabanlı bir platforma katıldı. Sberbank Switzerland AG, blok zinciri destekli ticaret f...

  • 15 Eylül 2020
  Rusya'nın en büyüğü, blockchain tabanlı bir bilet satış sistemi hazırlıyor

  Rusya'nın en büyüğü, blockchain tabanlı bir bilet satış sistemi hazırlıyor

  Rusya'nın en büyük devlet bankası Sberbank, blockchain tabanlı bir bilet satış sistemi sunmak için büyük bir yerli havayolu şirketiyle birlikte çalışıyor. Cointelegraph'ta yer alan h...

  • 26 Ağustos 2020
  Sberbank Kripto Para Kullanıcılarından Özel Bilgi İstiyor

  Sberbank Kripto Para Kullanıcılarından Özel Bilgi İstiyor

  Rusya’nın en büyük bankası Sberbank, bir müşterinin kripto para biriminden elde ettiği gelir hakkında bilgi vermesini istedi. Rusya’daki Toxenbox.io adlı bir kripto para platformunun...

  • 18 Mayıs 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.