Robinhood Yöneticisinden Çarpıcı Shiba Inu Yorumu: Listeleme Geliyor mu?

19.856
Robinhood COO’su Christine Brown, Shiba Inu (SHIB) topluluğunu övdü, ancak platformun yeni kripto paraları listelerken, güvenlik unsurunun, “kısa vadeli kazanç”  kaygısından daha önemli olduğunu söyledi.

Robinhood yöneticisi: önceliğimiz güvenlik!

Robibhood yöneticisi Brown, 10 Kasım’da YouTube’da canlı yayınlanan bir kripto para programında çarpıcı yorumlar yaptı. Shiba Inu (SHIB) hakkında ne düşündüğü sorulduğunda, Brown: “En sevdiğim şeylerden biri, bu kripto paraların etrafındaki topluluğun bizimle gerçekten etkileşime girdiğini ve ne istediklerini bize bildirdiğini görmek.” ifadesini kullandı.  Ancak Brown, Robinhood’un Shiba Inu’yu listeleyip listelemeyeceğine karar verecek yetkili kişi değil. SHIB, şu anda 30 milyar dolarlık piyasa değeri ile 11. en büyük kripto para birimi konumunda.

 

Shiba Inu topluluğu, Robinhood’u SHIB’yi listelemeye ikna etmek için geniş çaplı bir kampanya başlattı. Bu yönde oluşturulan dilekçe yarım milyondan fazla imza aldı. Brown, Robinhood’un kripto paraları listelerken ödün vermeyeceği en önemli unsurun güvenlikli  olduğunu belirtti ve şunları ekledi:
Stratejimiz, şu anda mümkün olduğu kadar çok varlığı listelemek için yarışan diğer birçok platformdan farklı. Kısa vadede kazanç elde etmek, müşterilerimizin güvenliğinden daha önemli değil.

IntoTheBlock’tan kritik Shiba Inu raporu

Brown ayrıca Robinhood’un kripto para cüzdanı listesinin 1,6 milyon kullanıcıyı aştığını da açıkladı. Uygulama başlatıldığında, kripto para cüzdanı nihayet kullanıcıların kripto paralarını platform içinde ve platform dışına taşımasına izin verecek. Yüksek talep, kullanıcıların coin’leri üzerinde kontrol sahibi olmaya istekli olduklarını gösteriyor. Coingecko’ya göre, Shiba Inu an itibariyle 0,00005430 dolardan işlem görüyor. SHIB, yaklaşık 5,7 milyar dolar tutarında token tutan bir cüzdanın yeniden aktif hale geldiği 3 Kasım’dan bu yana düşüş trendinde.

Shiba Inu Kan Kaybediyor: SHIB Topluluğu Yatırımcılara Seslendi

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi, Blockchain analitik firması IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre, Shiba Inu (SHIB)’yu tüm zamanların en yüksek seviyesinden alan adreslerin sayısı altı kat artarak sekiz gün içinde 116.560’a ulaştı. Bu adresler, toplam adreslerin yüzde 12’sini oluşturdu. IntoTheBlock’a göre,  “tüm zamanların en yüksek seviyesinde SHIB” alan adres sayısındaki artış, trader’lar arasındaki FOMO’ya işaret ediyor. FOMO genellikle boğa piyasalarının son ayağında görülen kritik bir aşamadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cointelegraph.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku