Robinhood Listelemesi: Shiba Inu Yeni Zirveye Çıkabilir mi?

116
Robinhood sonunda Shiba Inu (SHIB)’yu listeledi. Peki, uzun zamandır beklenen bu gelişme SHIB fiyatı üzerinde ne kadar etkili olabilir?

 

Robinhood’un 22 milyon kullanıcısı bulunuyor: Shiba Inu yatırımcı sayısı artacak

Robinhood. sonunda Shiba Inu’yu listeleyerek piyasada büyük bir hareketlileğe yol açtı. Platform, ayrıca Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP)’u da listeeldi. Bu, Robinhood’un platformunda token listelediği nadir durumlardan biri. Robinhood yöneticisi Steve Quirk, Salı günü yaptığı açıklamada, güvenliğe öncelik veren bir şirket olarak, varlıkları listelemede titiz davrandıklarını söyledi Robinhood, ayrıca, “Satın Al” ve “Sat” işlevleri etkinleştirilirken, kullanıcıların yeni eklenen tokenleri hemen yatıramayacak veya çekemeyeceklerini belirtti. Listeleme, Robinhood’un geçen hafta şartları sağlayan 2 milyon müşterisi için kripto cüzdanını etkinleştirmesinden ve böylece yatırım uygulamasının dijital varlık transferleri için kapasitesini artırdığını duyurmasının hemen ardından geliyor.
Çarpıcı İddia: Robinhood Shiba Inu Listelemesi İçin Bunu Bekliyor!
 
 Shiba Inu destekçileri ve yatırımcıları, Robinhood’daki meme tokeninin listelenmesi için uzun süredir baskı yapıyorlardı. Bu listeleme, bu grup insan için bir rüyanın gerçekleşmesi anlamına geliyor. SHIB topluluğu büyük bir fiyat artışı bekliyor. SHIB yatırımcıları, Robinhood listesinde büyük bir potansiyel görüyor. Robinhood listelemesi, platformun 22 milyondan fazla kullanıcısına SHIB erişimi sağlayacak. Doğal olarak, bu durum olarak token talebini artıracak ve bu da fiyata ivmekazandıracak. SHIB’İn Robinhood’da listelendiğine dair bir söylenti, geçmişte değerinde yüzde 16’lık bir artışa yol açmıştı.

 

Robinhood etkisi ve coin yakma, SHIB fiyatına ivme kazandırabilir

Robinhood, kullanıcılarına 100 bin değerinde SHIB verdi. Listeleme, yatırım uygulaması için bile büyük bir dönüm noktası olarak görünüyor. SHIB, listeleme haberlerini takiben yüzde 17 arttı SHIB, Robinhood gerçek haberlerine olumlu tepki verdi. Asıl soru, bu rallinin ne kadar süreceği ve fiyatı ne kadar yükselteceği. Birçok analist, yüksek piyasa değeri nedeniyle SHIB’nin fiyatının yükselmesi olasılığını reddetti. Ancak proje, fiyatı artırmak için dolaşımdaki arzı azaltmak için son zamanlarda milyonlarca token yaktı.

Bunun başarılı olup olmadığını zaman gösterecek. Öte yandan Robinhood, platformunda aylık 22,5 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. Birçok yatırımcıya SHIB sunmak, fiyatı artırbilir. En güçlü topluluklardan birine sahip olan Shiba Inu, fiyatında ivme kazanabilir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku