Ripple’dan bir ortaklık haberi daha… Dubai Bankası ile anlaşma imzaladı

0 0

Bankanın web sitesindeki resmi açıklamaya göre Fujairah Ulusal Bankası (NBF) müşterileri için sınır ötesi ödemeler geliştirmek için RippleNet ağına katıldı.

RİPPLE’DAN YENİ İŞ BİRLİĞİ… TIKLAYIN

Blockchain şirketi Ripple kısa süre önce Dubai merkezli Fujairah National Bank (NBF) ile bir ortaklık imzaladı. RippleNet ağına katılarak banka müşterilerinin neredeyse anında işlem yapmalarına izin verecek.

NBF CEOsu Vince Cook dijital teknoloji çağında hizmetlerini geliştirmek için yenilikçi yollara ihtiyaç olduğunu söyledi. Bilindiği gibi Bitcoinin arkasındaki teknoloji olan Blockchain sınır ötesi ödemelerin kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlıyor.

Cook yazılı mesajında “Her zaman müşterilerimizin iş ve kişisel ihtiyaçları için en iyi çözümü arayacağız ve söz verdiğimiz gibi en iyi finansal ortaklar olacağız” dedi…

Geçen yıl NBF ayrıca R3ün Corda kurumsal Blockchain teknolojisini kullanarak Marco Polo blockchain ağının bir üyesi oldu.

NBFnin ana odağı IndusInd Bank aracılığıyla ülkelerine sürekli para gönderen Hintli müşteriler olacak. Mumbai merkezli banka Hindistanda yıllık 80 milyar doları aşan sınır ötesi ödemeler için Şubat 2018de RippleNete katıldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku