Ripple (XRP) ödemeleri üç ana koridorda zirve yaptı

0 0

Küresel salgın ödemelerde XRP kullanımını artırıyor gibi görünüyor. Rippleın XRPnin para transferlerinde kullanıldığı ödeme çözümü On-Demand Liquidtynin (ODL) işlem hacmi son zamanlarda en yüksek seviyelerde yer aldı.

Bitso (Meksika) Coins.ph (Filipinler) ve BTC Piyasalarında (Avustralya) XRP Likidite Endeksi tüm zamanların rekoruna çok yakın ya da kırdı.

XRP TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

En son veriler XRP / MXN koridorundaki son 24 saatteki hacmin 22.386.122 XRP olduğunu göstermektedir. Görülen en yüksek seviye 23.147.448 XRPdir.

XRP / AUD koridorunda hacim 8.159.925 XRP idi. Böylece bugün bu koridorda tüm zamanların rekoru kırıldı.

Son olarak başka bir ödeme koridoru XRP / PHPdeki hacim zirvelerinde seyahat eder. Likidite Endeksi Bot Bugün 7.352.234 XRP işlemine göre yapılmıştır. Kayıt Mart ayı başında 7.992.120 olarak kaydedildi.

XRPye gelen ek koridorlar

Ripple Asya Pasifik Avrupa Orta Doğu Afrika ve Latin Amerika bölgelerindeki XRP koridorlarını 2020 yılına kadar artırmayı hedefliyor. Rippleın bu yıl kaç tane yeni koridor açılacağı bilinmemekle birlikte sayının 20 olduğu söyleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku