Ripple Küllerinden Doğacak: İşte 2022 Fiyat Beklentisi!

4.784

Uzmanlar, belirli kriterleri takip etmesi ve yeşil çizgide kalması durumunda Ripple (XRP)’ın 3 Dolar seviyelerini kolayca geçeceğini öngörüyor.

Ripple, kanatlanabilir!

2021, kripto para piyasası için hem düşüş hem de yükseliş trendleriyle doluydu. Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para birimleri geçen yıl rekor fiyatlara ulaşırken, Ripple ise bu hıza ayak uydurmak için mücadele ediyordu. Neyse ki, kripto para piyasası bir bütün olarak Ripple’ın hızını bir süre daha korumasına yardımcı oldu. Uzmanlar Ripple (XRP)’ın şuanki fiyatını üç ana faktöre bağlıyor: Ripple vs SEC davasının sonucu, pazarın benimsenmesinin artması ve emsallerinin fiyat dalgalanmaları. Kripto para piyasasında neler olacağını tahmin etmek biraz zor olsa da uzmanlar, 2022′ yılında XRP için her şeyin yolunda olduğunu ve bu yıl kendi direncini kıracağını düşünüyor.

Ripple vs SEC davası, geçtiğimiz yıl kripto para biriminin benzeri görülmemiş dalgalanmalarına katkıda bulundu. Sonunda, yatırımcıların XRP satmalarına neden oldu. XRP, 2021’in ikinci yarısında zor zamanlar geçirdi. Yıl sonuna doğru, Ripple’ın fiyatı daha da düştüğü ve daha sonra ılımlı bir seviyeyi koruduğu için işler daha da telaşlı hale geldi.

Uzmanlar boğa koşusu bekliyor

Uzmanlar, 2022’nin başlarında olası bir boğa koşusu bekliyorlar çünkü Ripple (XRP)’ın fiyatı şimdiden 1,36 ABD dolarına ulaşmak için olumlu bir hareket gösteriyor. XRP, 2021’in sonuna doğru oldukça uzun bir süredir düşüş eğiliminde olmasına rağmen, Aralık ayında hız kazandı. Yatırımcılar kripto para birimini her test ettiğinde, çok fazla kayıp olmadan üstesinden geldi. Bu nedenle uzmanlar, XRP’nin fiyatının 3 ABD Dolarına ulaşabileceğine inanıyor. Ripple vs SEC davası sonucu XRP lehine gelirse, fiyatı daha da tetiklemesi bekleniyor.

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (SEC), Ripple Lab ve iki yöneticiye karşı, 1,3 milyar ABD dolarlık bir tazminat davası açmıştı. SEC, XRP’yi menkul kıymet olarak sınıflandırırken, bu durumda ETH’nin farklı bir senaryoda menkul kıymet olmadığını söylemişti. Ripple davası, 2020’de ilk başladığından bu yana çok yol kat etti. Bazı duruşmalar SEC lehine olsa da, kripto para meraklıları sonucun XRP lehine gelmesinin beklendiğini söylüyor. XRP kazanırsa, merkezi otoriteye karşı merkeziyetsiz bir ortamın ilk büyük zaferi olacak. XRP fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 1,14’lük bir düşüşle 0,837433 seviyelerinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Kaynak www.analyticsinsight.net
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku