Ripple ın bu planı çok konuşulacak

0 0

Son röportajında ​​Ripple müşteri memnuniyeti bölümünün başkanı Marcus Treacher şirketinin 2021 yılına kadar teknolojisini dünyaya nasıl taşımaya niyetlendiğini anlattı.

Şu anda 350den fazla şirket Ripplein sınır ötesi hızlı ve ucuz ödeme teknolojisini dünyada kullanıyor. 500den fazla çalışanı bulunan şirket başta Asya olmak üzere tüm dünyaya yayılmayı planlıyor. Marcus Treacher şirketin genişleme politikası hakkında önemli bir röportaj verdi.

XRP ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Mükemmel hazırlıkta dalgalanma

Ripplede müşteri memnuniyetinden sorumlu olan Marcus Treacher Z / Yen başkanı Michael Mainell ile yaptığı konuşmada şirketin teknolojisini gelecek yıldan itibaren dünyanın dört bir yanındaki kurumsal şirketlere sunmak için büyük hazırlıkta olduğu haberi verdi. Bilindiği gibi bu Ripple teknolojisini kullanan şirketlerin yüzde 50si MoneyGram gibi ödeme şirketleri veya Bitso gibi borsalardır. Diğer yüzde 50si bankalar.

Treacherın açıkladığı gibi Rippleın amacı müşterilere dünya çapında ödemeler sunmak. Global bir yayılım elde etmek için şirket MoneyGram gibi güvenilir şirketlerle ortaklık kurmayı hedefliyor. MoneyGramın şu anda 160tan fazla ülkede ödeme süreçlerini yönettiği bilinmektedir.

Treacher konuyla ilgili olarak “Bizim ağımızın büyüklüğü bağlantılı olduğumuz müşterilerin büyüklüğü kadar. Şu anda direkt olarak 45 ülkede ortaklarımız var. Ancak örneğin Nium gibi bir dizi RippleNet üyesi aracılığıyla ya da Earthport gibi Singapur’daki bir merkez ofisi ile birçok başka ülkeye ulaşabiliyoruz” açıklamasını yaptı…

Bununla birlikte Ripple kendi ağını kullanarak dünyanın her ülkesinde nakit ödeme sağlamayı ve böylece milyonlarca insanın çalışmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Treacher MoneyGram ile olan ortaklığı sayesinde şirketin 2021in ortalarında dünyaya yayılabileceğini düşünüyor:

“2021in ortasına geldiğimizde çok daha büyük hedefleri olan ve dünyaya yayılmış bir Ripple olacağını düşünüyorum. MoneyGram ile çok gelişmiş bir ilişkimiz var. Bu dünyanın hemen her yerinde nakit ödememizi sağlıyor.”

Ripple için bir diğer önemli pazar alanı Çin. Ancak şirket katı kurallar nedeniyle girişi daha zor görüyor. Treachera göre; Ripple zaten Çindeki büyük merkezlerle iş yapıyorsa ve şirketler bu bölgesel pazara girmek istiyorsa siyasi olaylar kesinlikle azalmalı ve çevre rahatlamalıdır.

Buna ek olarak Ripple yeni bir kredi platformu oluşturmayı planlıyor. Treacher ayrıca Rippleın sadece ödemelerde değil aynı zamanda kredi projelerinde de öne çıkmak istediğini söyledi. Şirket birçok ödeme şirketi için hala sorun olan acil likidite problemini çözmeyi planlıyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku