Ripple İçin Kritik Gün: Analistten Önemli Açıklama

Ripple İçin Kritik Gün: Analistten Önemli Açıklama

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple (XRP) fiyatı, ödeme devi 13 Mayıs 2022’deki SEC – Ripple mahkeme tarihine hazırlanırken, 11 Mayıs’taki geri çekilmeden kaynaklanan kayıpları telafi etti. XRP topluluğu, William Hinman’ın SEC’in korumaya çalıştığı e-postalarını paylaştı.

Ripple (XRP) fiyatı, dava öncesi kayıpları telafi ediyor

Ripple (XRP), bu hafta başlarında Bitcoin ve altcoin’leri vuran kripto çöküşüne ve toplu bir satışa tanık oldu. XRP fiyatı, ödeme devi Ripple’ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile mahkemeye çıkacağı gün öncesinde tam bir toparlanma yapmadan önce Çarşamba günü yaklaşık yüzde 19’luk kazançları sildi.  SEC, eski Kurumsal Finansman Bölümü Direktörü William Hinman’ın e-postalarını korumak için bir brifing hazırladı.

Kar amacı gütmeyen araştırmacılardan oluşan bir kuruluş olan Empower Oversight, Hinman’ın SEC’in etik ofisinin kendisine verdiği talimatlara uymadığını iddia etti. Etik ofisi, Hinman’a, firmanın Enterprise Ethereum Alliance veya EEA ile bağlantısı da dahil olmak üzere Simpson Thacher’daki mali çıkarlarıyla bağlantılı çatışmalardan kaçınması talimatını vermişti.  E-postalar şimdilerde ortaya çıktı ve Twitter’da dolaştırılıyor. Bir avukat ve bir XRP savunucusu olan John Deaton, son bir tweet’te ayrıntıları paylaştı.

XRP’nin menkul kıymet olduğu iddaları gündemde

İlginç bir şekilde, kar amacı gütmeyen kuruluş Empower Oversight, SEC-OIG’den Etik ofisinin kıdemli personeldeki kripto para birimi çıkar çatışmalarını önleme konusundaki başarısızlığı hakkında bir soruşturma yürütmesini istedi.  Hinman e-postaları ve konuşması, SEC’in XRP’ye karşı davasının anahtarı olarak kabul edilir, çünkü eski SEC direktörü, Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığı ve bu nedenle aynı düzenleyici standartlara tabi olmadığı ve aynı zamanda kazanılmış bir finansal çıkara sahip olduğu görüşündeydi. Bu, SEC’in bir altcoin olan XRP’nin bir menkul kıymet olduğu iddiaları hakkında soruları gündeme getiriyor.  Bugün mahkemede Ripple’ın avukatları, SEC’in avukat-müvekkil ayrıcalığı tarafından korunan belgeler (William Hinman’ın e-postaları) hakkındaki özetine yanıt verecek.

Ripple İçin Kritik Gün: Analistten Önemli Açıklama

XRP bugün kayıplarını sildi ve yüzde 20,6 kazanç elde etti. Bir kripto analisti ve trader olan Kevin Cage, XRP fiyat trendini değerlendirdi ve altcoin fiyatı için 0,86 dolar ve ardından 1,32 dolar ve 1,70 dolarlık bir yükseliş hedefi belirledi. Cage, mevcut eğilimi Mart 2020 ve Aralık 2020 ile karşılaştırdı; 0.11 ve 0.17 dolara gerilemenin ardından fiyatta yüzde 1.000’lik bir tırmanış izledi. Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ripple İçin Kritik Gün: Analistten Önemli Açıklama