RIC EDELMAN: SONUNDA BİR BITCOIN ETF Sİ GÖRECEĞİZ

0 0

Ric Edelman’a göre Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) sonunda piyasaya çıkacak. Edelman bir Bitcoin ETFnin “neredeyse kesin” olduğunu “tek soru ne zaman olacağı görüşünü belirtti.

SEC’in sektörün yasallığı konusunda bazı endişeleri var ve bunları gidermesi gerekiyor ben bu endişeleri gidereceklerinden eminim. Eninde sonunda mutlaka bir Bitcoin ETF göreceğiz ve işte o aşamada herkesin sektöre dahil olmasını çok rahatlıkla önereceğim”

Edelman’a göre önde gelen finans kurumlarının bir çözüm bulma konusunda ilgisi ve yatırımı eninde sonunda ETF’nin kabul edileceğinin bir göstergesi.

“ Bu alanda çok ciddi oyuncular var. Koruma sorunu ile igili Fidelity’den önemli bir açıklama geldi. Kingdom Trust firması var ve daha birçok koruma firmaları var ve onlar bu konuda ciddi oyuncular. Çok kısa sürede VanEck ve Bitwise’ın SEC’in endişelerini gidereceğinden emininim.”

Aynı röportajda ETFTrends.comun genel yayın yönetmeni Tom Lydon Bitcoin ETFye olan ilgisinin çoktan fark ettiğini ve “danışmanlarla her zaman görüşüyoruz” diye ekledi.

Bu konuda bastırılmış bir talep var. Danışmanlarla sürekli görüşüyoruz. %74’ü müşterilerinin Bitcoin’e olan ilgisinden bahsediyor. Ve ETF onayı alınır alınmaz adım atacaklar çünkü para başka yerlere gidecek ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku