REVV (REVV) Nedir?

3

REVV (REVV) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. REVV Coin, motor sporu oyunlarını kendisine çalışma alanı olarak benimseyen Blockchain temelli bir kripto paradır. Özellikle Animoca Brands adında bir firma tarafından geliştirilen bu kripto para oyunculuk ekonomisine hizmet etmeyi hedeflemektedir. Bu firmanın oyunculuk alanını hedef alan bir dizi merkezsiz uygulama geliştirilmektedir. Buradaki uygulamaların çoğunluğunda kullanılan para biriminin REVV Token’ler olduğunu ifade edebiliriz. Özellikle REVV Motorsport isimli bir uygulama sayesinde kullanıcılarına hizmetler verebilen REVV Token kripto para piyasasına yeni bir soluk kazandırmaktadır.

Aynı zamanda REVV Motorsport, REVV Token’lere ev sahipliği yapan Blockchain temelli bir uygulamadır. Buradaki uygulama kapsamında kullanıcılara gerçek hayatla ilişkilendirilmiş oyna-kazan imkanları sunulmaktadır. Bu sayede resmi olarak lisanslandırılan yarışlardan gelir elde etmek mümkün duruma geliyor. Proje kripto para piyasasındaki yeniliği motor sporları alanına getirmeyi hedeflemektedir. Özellikle kripto para ekosistemindeki fazla sayıda yenilikler yaşanmaktadır. Ayrıca Blockchain teknolojisinin sunduğu güçlü imkanlar karşısında geliştiriciler tepkisiz kalamıyor. Bunların sonucunda ise yeni kullanıcıları ekosisteme dahil edecek, kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık verecek yenilikler karşımıza çıkmaktadır. REVV Token de bu yenilikler arasında yer almaktadır.

Proje ne zaman çıktı?

Projedeki Animoca Brands adındaki şirket Hong-Kong merkezli bir kuruluş olarak bilinmektedir. Buradaki şirketin faaliyetlerine 2014 yılında başladığı bilinmektedir. Ayrıca girişimci isim Yat Siu tarafından kurulan şirket başarılı projelere imza atmıştır. Siu Avusturya’nın Viyana şehrinde dünyaya gelmiştir. Kariyeri boyunca Atari gibi ünlü şirketlerde önemli görevlerde rol almış bir isimdir. Aynı zamanda Outblaze isimli ünlü bir dijital medya şirketinin de kurucusudur. Özellikle Animoca Brands şirketinin CEO’luğunu gerçekleştiren isim ise Robby Yung isminde bir başka başarılı girişimcidir. Bu adında aynı Siu gibi başarılı bir geçmişi vardır. Animoca Brands şirketi REVV Token projesini 2020 yılında çıkardı. Proje kısa zamanda önemli bir başarı elde ederek motor sporları alanında kendisine bir ün elde etmeyi başarmıştır.

REVV (REVV) nedir? Nasıl satın alınır?

Şu anda REVV ile işlem yapılabilen borsalar; MEXC, OKX, BingX, Bitget ve KuCoin’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle REVV listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonrasında borsanın hesap açma adımlarını izleyin. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayın. Bir diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını izleyin. Son adım olarak ise istenilen bakiye tutarınca REVV Coin’i seçerek alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku