Ran Neuner Bitcoin i Eleştirenlere Kızdı ve Saygı Duymadığını Belirtti

0 3

 CNBC’de yayınlanan Crypto Trader isimli programın sunuculuğunu yapan Ran NeuNer Bitcoini bir balon olarak nitelendiren herhangi bir yayına saygı duymadığını lider kripto para biriminin başarısı ortada iken ona halen balon diyen kişileri anlamakta güçlük çektiğini ifade ederek şunları söyledi;

Artık Bitcoin’i bir balon olarak nitelendiren hiçbir yayına saygı duymayacağım. Eğer bu bir balonsa bile ben hayatım boyunca iki kere patlayan bir balon görmedim.”

Neuner’in bu konudaki söyleminin ana nedeni ise geçtiğimiz günlerde Motley Fool isimli bir yayın kaynağı tarafından ortaya kondu. Yapılan haberde Bitcoin ve Blockchain teknolojisini sert bir dille eleştiren Motley Fool başlığı ile büyük tepki uyandırdı. Yazının başlığı ise ‘Bitcoin sadece büyük bir 1 Nisan şakası mı?’ gibi saçma bir şekilde yazılmıştı.

Bu günlerde Fundstrat Global Advisor’ın kurucu ortağı Tom Lee Bloomberg’e verdiği bir röportaj ile artık boğa piyasasının geri geldiğiniü ifade etmişti. Lee artık bir boğa piyasasına dönüldüğünün bir kanıtı olarak nitelendirdiği 200 günlük hareketli ortalamanın kırıldığını söylemişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku