Profesyonel dövüş şampiyonu, bu nedenden dolayı ATH de BTC satamayacak

0 0

Avustralya merkezli Jiu-Jitsu şampiyonu Craig Jones 2017 ATHden sonra satın aldıkları Bitcoinde para kazanma şansını kaçırmış olanlardan biri olduğunu söyledi. Profesyonel savaşçı 2015 yılında kripto varlıkları satın aldı ancak paralarını yanlış kullandıktan sonra tüm zamanların yüksek değerinin avantajını kaybetti.

Bitcoinini Önemsiz Bir Şekilde Kaybetmek

Eski bir Uluslararası Brezilya Jiu-Jitsu Federasyonu Dünya No-Gi Şampiyonu ve iki kez Abu Dhabi Savaş Kulübü Denemeleri şampiyonu olan 29 yaşındaki dövüş dahisi Jones 2015 yılında Bitcoin satın aldı. O zaman fiyat çok daha düşüktü ancak Jones BTCnin 20 bin dolara düşmesinden sonra para kazanamayacağını söyledi. Her şey Jones ve birkaç arkadaşının eğlenmek için biraz Bitcoin satın aldığı bir sürece denk geldi.

Jones “2015 yılında ben ve birkaç arkadaşım eğlenmek için biraz Bitcoin aldık ve sonra hemen hemen unuttuk”

Bundan sonra 2017de kripto para biriminin fiyatı patladığında o ve arkadaşları durumdan ve yatırımlarından yararlanamayacaklarını öğrendi.

“Birkaç yıl sonra işler çığrından çıktığında hepimiz şifremizi bulmaya çalışıyorduk ama kimse hesabımızı nasıl geri alacağını hatırlayamadı. Bu yüzden kesinlikle pişmanlık duyuyorum. ” 

Şimdi kripto paralar için bir destekleyici olan Jones son zamanlarda kripto varlıkları şeklinde ödül parası aldı. Avustralyada başarılı bir maçtan sonra Bitcoin Cashde 1.000 dolar kazandı. Jonesun döviz hesabı aracılığıyla CoinJar tarafından kripto varlıklarla sponsor olacağı da açıklandı. 
 

BTC ve Spor

Bitcoin profesyonel spor ortamında daha da popüler olmaya başladı. Oyuncuların Bitcoinde ödenmek istediklerini açıkladıkları birkaç vakadan fazlası var. 2019dan bir haber yayını NFL futbolcularının sözleşmelerinin Bitcoin ödemelerini dahil etmelerini istediklerini açıkladı.

Ünlü Afrikalı Amerikalı NASCAR sürücüsü ve şampiyonu Darrel “Bubba” Wallace yarış arabasının boya işini ve yeni takım tasarımını Bitcoinin logosunu içerecek şekilde dönüştürdü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku