Popüler Trader Peter Brandt’den XRP Açıklaması: Güçlü Satın Alma Sinyali Mevcut!

0 129

Deneyimli trader ve Bitcoin (BTC) destekçisi Peter Brandt, bu hafta XRP ile ilgili olan görüşlerini değişti. Twitter üzerinden bir açıklama yapan Brandt, XRP’nin Bitcoin’e karşı çok daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu belirtti.

“Buna bileşik dayanak noktası denir ve oldukça güçlü bir satın alma sinyali olabilir. “

Brandt Mart ayında XRP’yi sadece bir aldatmaca olarak değerlendirdi ve varlığın oldukça zayıf olduğuna dikkat çekmişti. Brand bugün yaptığı paylaşımla görüşlerinin XRP için tamamen değiştiğini ortaya koymuş oldu.

 

XRP, geçtiğimiz haftasonuna kadar, SEC davası nedeniyle 0.69 dolar seviyesini geçememişti. Ancak bu hafta 1 dolar seviyesini geçerek uzun süredir göremediği seviyeleri ziyaret oldu.

Lider kripto para birimi Bitcoin hakkında da açıklama yapan Brandt, boğa döngüsünün devam ettiğini ve benzeri görülmemiş yükselişlere şahitlik edeceğimizi belirtti.

“Bence, 2017’de Bitcoin’in son yükselişi görmeden önce bir veya iki ay boyunca döndüğü orta nokta duraklamadayız ve 2015 ila 2017 boğa piyasasının orta noktasının yaklaşık yarısı olduğunu fark edeceksiniz. Şu anda toplam hareketin yüzde 60 seviyesindeyiz.”

Bitcoin (BTC), yazım itibari ile 57.698 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku