Popüler trader Bitcoin için en kötü senaryosunu açıkladı

0 0

Trader Tone Vays 23 Eylülde yaptığı açıklamada Bitcoin (BTC) nin “en kötü durum senaryosu” olarak 7 bin dolarlık seviyeyi işaret etti.

Market Pulse YouTube serisinin son bölümünde Vays 9 bin doların altında bir BTC fiyatı aradığını söyledi.

Vays: 9 bin dolar BTC fiyatı “çok iyi dipten satın alma” fırsatıdır

BTC / USD bu hafta 10 bin dolar desteğinin üzerinde kalmayı şu ana kadar sürdürdü. Ancak birkaç gün önce 11 bin 200 dolarlı seviyelerden düşüş başladığı düşünülürse şu ana kadarki kazanımların yetersiz olduğu anlaşılıyor.

Vays “Eğer bozulursak 9 bin doların çok iyi bir düşüşü satın al olduğunu düşünüyorum” dedi.

Bitcoin’in 9 bin doların da altına gelmesi durumu için ise Vays “Yıkılırsak en kötü senaryomun düşük noktası nedir? En kötü senaryom 7 bin dolardır” şeklinde görüş bildirdi.

Vays Bitcoin piyasalarını ele geçiren düşüş eğiliminin “en gerçekçi” sonucunun kendisi için 9 bin dolar olduğunu ekledi.

“Bitcoin 10 bin doların üzerinde ne kadar uzun süre kalırsa Bitcoin o kadar yükselişe geçer” diye devam etti.

“Sınır gökyüzü”

Bitcoin Mart ayındaki 3 bin 600 doların altındaki seviyeye kıyasla yükseliş gösteren bir şekilde 10 bin dolara odaklandı. Ancak son 12 bin 500 dolarlık en yüksek seviyelere kıyasla daha az ikna edici. Ancak 12 bin doların kırılması durumunda Vays için “sınır gökyüzü.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku