Popüler Kripto Para Analisti Büyük Piyasa Düzeltmesi İçin Uyardı

Abone Ol
Popüler Kripto Para Analisti Büyük Piyasa Düzeltmesi İçin Uyardı
Semih Alkan
 • 19 Şubat 2021
 • Yazar:

  Kripto para analisti ve piyasa stratejisti Alex Saunders, yatırımcıları büyük bir piyasa düzeltmesi için hazırlanmaya başlamaları konusunda uyardı.

  Yakın tarihli bir YouTube paylaşımında Saunders, takipçilerine bazı pozisyonlarını satarak ani bir piyasa düşüşüne hazırlandığını söyledi. Saunders, lider kripto para biriminin uzun vadeli görünümünde yükselişe geçmesine rağmen, yatırımcıları kısa vadeli kazançlarını korumak için kar almaya başlaması konusunda uyardı.

  "Sadece grafiklerde gördüğüm her şeyi göz önünde bulundurarak, oldukça büyük bir düzeltmeye ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum."

  Saunders, yatırımcıların çoğunun Bitcoin ve altcoin fiyatlarının ne kadar hızlı yükseldiğini fark edemediğini ve erken yatırımcıların, özellikle son birkaç ayda 10 - 100 kat kazanç sağlayan küçük ölçekli projelere inanarak bunun hep böyle gideceğini sanmalarını büyük hata olarak gördüğünü belirtti.

  Saunders, küçük yatırımcıların etkisinin fiyatları etkilemeye yeterli olup olmayacağını sorgulayarak perakende yatırımcılara olan bağımlılığı reddetti. Bunun yerine, bu piyasa döngüsünün kurumsal para tarafından yönlendirildiğini ve perakende yatırımcıların büyük olasılıkla içinde bulunduğumuz balonun sonu itibariyle geldiğini söyledi.

  "Twitter'da sürekli olarak insanların perakendenin daha yeni geldiğini söylediklerini duyuyorum. Perakende yatırımcıların, piyasa değerine büyük etki etmeleri çok zor. Bu döngünün büyük kazanımları finans kurumları tarafından sağlanıyor."

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Kripto para piyasası düzeltme ile ilgili her şey

  Popüler Kripto Para Analisti Büyük Piyasa Düzeltmesi İçin Uyardı

  Popüler Kripto Para Analisti Büyük Piyasa Düzeltmesi İçin Uyardı

  Kripto para analisti ve piyasa stratejisti Alex Saunders, yatırımcıları büyük bir piyasa düzeltmesi için hazırlanmaya başlamaları konusunda uyardı. Yakın tarihli bir YouTube paylaşım...

  • 19 Şubat 2021
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.