Popüler Analiste Göre Bu 5 Altcoin Patlama Yapabilir!

0 56

Kripto analisti Michaël van de Poppe takipçileri için Şubat ve Mart aylarında potansiyel yükseliş beklediği altcoinleri açıkladı.

YouTube kanalında açıklama yapan Van de Poppe 30.000den fazla abonesine Bitcoinin (BTC) Tethere (USDT) göre geçtiğimiz ay boyunca yaşanan yükselişinden sonra altcoinlerde de Bitcoin ticaret çiftlerine karşı yükseliş göreceğimizi söyledi.

Popüler analist özellikle yatırımcıların Cosmosu (ATOM) radarlarına almalarını ve ATOM/BTC ticaret çiftini özellikle takip etmelerini önerdi.

Ayrıca Van de Poppe Celer Networkün (CELR) BTCye karşı ticaretinde yükselişe geçtiğini ve düşüş trendinin ardından ısınmaya başladığını söyledi. CELRnin 60 satoshi civarında küçük bir koşu yapacağını belirtti.

Ayrıca Van de Poppe CELR / BTC çiftine benzer bir tabloya sahip olan BTCye karşı Harmony (ONE) ı vurgulayarak şunları söyledi;

“Şu anda bir direniş bölgesinde olduğumuza göre büyük olasılıkla bir düzeltme göreceğiz ve sonra bu aralığın en yüksek seviyesine (120 sat) ve hatta muhtemelen 180 satsa doğru yükselmeye başlayacağız.”

Popüler tüccar ayrıca DIA / BTC çiftini de inceledi ve yakında bir dip oluşturabileceğini bu da fiyatların hızlanmasına ve 770 satoshiye yükselmesine yol açabileceğini belirtti.

Van de Poppe ticaret listelerinde Bitcoine karşı olumlu işaretler gösteren TomoChain (TOMO) ile en iyi altcoin seçimlerini sonlandırdı.

“Gördüğünüz gibi hala konsolide oluyoruz. Bitcoin çifti burada gördüğümüz seviyelere doğru koşmaya başlarsa fiyatın 3 katına çıktığını görebiliriz. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku